Zeblaze Thor 4 Plus Akıllı Saat Resmi İMEİ Kayıtlı Satış NatroNet Global Güvencesi İle.

Zeblaze Türkiye NatroNet Global Satış Fiyatı 1699 TL 1 Yıl NatroNet Global Garantili

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Türkiye’de Sim Kartlı Akıllı Saatlerin Resmi Satış Adresi NatroNet Güvencesi İle Zeblaze Akıllı Saatler Türkiye Garantili olarak NatroNet tarafından Tedarik edilmektedir.

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Zeblaze Thor 4 Plus Akıllı Saat Resmi İMEİ Kayıtlı Satış

Zeblaze THOR 4 Plus 4G Küresel bantlı Akıllı Saat / GPS / GLONASS Android Dört Çekirdekli müzik çevrimdışı akıllı sihirbaz

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Ürünün desteklediği diller.

Ürünün desteklediği diller.

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Fonksiyonlar: 4G şebekesi (global bantlar), GPS / GLONASS, Google Play, sesli arama, bağlantısız müzik,
WiFi zaman saati herhangi bir fırsat için yüzler Uygulamalar saat yüzleri ve bildirimler telefon rehberi alarmı Bluetooth navigasyon takvimi Kamera MP3 ebooks … MP4 ek kalp atış hızı monitörü, pedometre, çağrı hatırlatma, uzaktan müzik, mesajların bildirimi, Uzaktan kamera, aramayı cevapla, Aramayı çevir.

 

Yeni nesil 1.4-inç yuvarlak ekran, görüşünüzü karşılar.

Yeni yuvarlak ekran 1.4 inçlik Super AMOLED ekrana çarptığından, yeni nesil ekran teknolojisinin gücünü kanıtlıyor ve bugüne kadarki en iyi amiral gemimiz için üstün bir renk gamı ​​sunuyor.

 

Modlar arasında kolayca geçiş yapın.

Her zaman akıllı mod ve zaman modu arasında geçiş yaparken batarya kullanımını optimize eder. Batarya düşük olduğunda İhtiyaçlarınızı karşılamak ve batarya kullanımını optimize etmek için her zaman zaman moduna geçin .

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Düşük enerji tüketimi ile geliştirilmiş performans
Farklı koşullarda güçlü güç ve yüksek performans. 16 GB büyük hafıza. Derin yazılım ve donanım uyumluluğu. Büyük oyunlar ve sosyal ağlar için uygulamaların olağanüstü performansı ve video performansı, öncekilerle karşılaştırıldığında% 25’ten daha fazla enerji tüketimi sağlar.

4G LTE global bantları, her yere bağlanın.

Zeblaze THOR 4 Plus, 5 ağ modunu ve 22 global bandı desteklemektedir, global seyahat için tek bir akıllı saat almak konusunda endişelenmeyin. Daha hızlı veri iletimi, daha az tüketim ve şimdi daha güvenilir bir bağlantıdan yararlanın.

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

Zeblaze Thor 4 Plus Üstün tasarım

Üstün kaliteli malzemelerden yapılmış ve uzun ömürlü olarak üretilmiştir Akıllı, kaliteli ve şık. Saatin senin gibi olmalı.

Zeblaze Türkiye Resmi Satış Teknik destek İMEİ Kaydı

 

Zeblaze THOR 4 Plus Entegre GPS / Kalp atış hızı monitörü / müzik çevrimdışı
Paranızın haritasını GLONASS sensörü ve GPS ile yapın. THOR 4 Plus ayrıca koşu ve bisiklet sürerken bağımsız navigasyon sağlar. Basamak, hız, mesafe, yakılan kaloriler ve daha fazlası gibi istatistiklerle performansınızın doğru şekilde izlenmesi. Entegre GreenCell sensörü ile kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde izleyin. Geliştirilmiş kalp atış hızı teknolojisi, fitness aktivitelerinizin yoğunluğunu ölçmek için 5HR aralıkları içerir. / Bağımsız depolama, bir telefon olmadan müzik dinlemenizi sağlar. Çalışırken veya spor salonunda rahatça ses dosyalarına erişin.

Zeblaze THOR 4 Plus Google Apps / Smart Assistant / Saat herhangi bir fırsat için karşı karşıya
Google haritaları? Evet Spotify? Gmail’i kontrol et Evet, favori uygulamalarınızı Google Play’de bulun ve doğrudan saatinizden indirin. Bileğinize ihtiyacınız olan her şey. / Gelen aramalardan, mesajlardan, e-postalardan ve haberlerden yalnızca bir bakışta haberdar edilir. Android kullanıcıları için THOR 4 Plus, çağrıları almanıza, arama yapmanıza ve bileğinizdeki mesajları yanıtlamanıza izin verir. / THOR 4 Plus’ın ruh halinizi ifade etmesine izin verin ve yalnızca THOR hattı için mevcut olan yüzlerce saat yüzü ile benzersiz olun.

NatroNet Global Türkiye Perakende satış sitesi www.teknobin.com 

 

Ürün garantisi (bir yıldır)

Zeblaze THOR 4 Plus Türkiye NatroNet Resmi Tedarikçi

Merak ettiğiniz ne varsa anında canlı destek ekibine sorabilir ve siparişlerinizi direkt olarak buradan www.teknobin.online tıklayarak verebilirsiniz.

Popüler ürünler


  

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here