EN YENİ İÇERİKLER

Kredi Kartı Borcu Hakkında Bilinmesi Gereken Detaylar

Kredi Kartı Borcu Nasıl Ödenir? Kredi Kartı Borcu Ödenmezse Ne Olur? Kredi Kartı Asgari Ödemesi Yapılmazsa Ne Olur? Kredi Kartı 3 Ay Asgari Ödeme Yapılmazsa Ne Olur? Kredi Kartı Geç Ödeme Faizi Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Nasıl Olur? Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Nasıl Yapılır? Kredi Kartı Borç Transferi

OYAK-British Steel anlaşması Hakkında Bilinmeyenler

OYAK-British Steel anlaşması Hakkında Bilinmeyenler British Steel ne zaman kuruldu, şirkette kaç kişi çalışıyor? British Steel neden tasfiye sürecine girdi? OYAK, British Steel'i neden...

YAŞ’TA TERFİ ALAN KOMUTANDAN ŞOK SÖZLER “Ben AK Parti’nin paşasıyım, beni...

1.5 saatte tamamlanan son Yüksek Askeri Şura toplantısında TSK teamüllerine aykırı olarak yapılan terfi skandalları büyüyor.

İzmir’e Toz Kondurmuyoruz: İzmir’de Temizlik Seferberliği

İzmir’de Cumartesi sabahı kent genelinde temizlik kampanyasıyla başladı. Merkezdeki 11 belediyenin başkanları ellerinde süpürgeler ve çöp torbalarıyla mıntıka temizliği yaptı.

Mastürbasyon Esnasında Kızlık Zarı Nasıl Yırtılır

Kızlık zarı pek çok toplumda namus ve bekaretin simgesi haline gelmiştir. Zarın bozulmamış olan kadının cinsel ilişkiye girmediği düşünülür. Adli tıpta tecavüz, cinsel istismar ve şiddete uğrayan veya şüphenelenilen kişilerin değerlendirilmesinde kızlık zarı muayenesinden faydalanır.

Ürkütücü Öngörüler: Geleceği gören televizyon dizileri

Şu ana kadar 629 bölüm yayınlandığı düşünülürse, Simpsonlar çizgifilmindeki bazı durumların gerçeğe dönüşmüş olması kulağa çok da garip gelmiyor. Ancak bu yine de bazı "kehanetlerin" ürkütücülüğünü ortadan kaldırmıyor.