Fecoder nasıl çalışır?

Fecoder isimli ücretsiz Chrome eklentisi sayesinde Facebook’taki gizlenen fotoğrafların bazılarına ulaşabiliyorsunuz ve kendi gizliliğinizi artırabiliyorsunuz.

Facebook’ta etiketlendiğiniz kareler duvarınızda gizleseniz dahi diğer kullanıcılar bazı fotoğraflarınızı Fecoder isimli Chrome eklentisi kolaylıkla bulabiliyor.

PEKİ FECODER NASIL ÇALIŞIYOR?

Programı kullanmak için ilk olarak Fecoder isimli Chrome eklentisini Chrome Web store’dan indirin. Ardından fotoğraflarını görmek istediğiniz kullanıcının profil fotoğrafını açın ve Fecoder‘in Chrome’daki logosuna tıklayın. Sonraki adımda “fotoğrafı aç”a basın.

Bu işlem gizlenen fotoğrafları bulmayı sağlıyor. Aynı şekilde uygulamayı kendi profili üzerinde kullanan kullanıcılar kendilerinin içinde olduğu ve gizlese dahi görünen fotoğrafları tarıyor ve ekleyen kişilerden bu fotoğrafları silmelerini sağlayarak gizliliğini artırabiliyor.

Facebook’ta gizlenen fotoğrafları görmek, ve buna benzer dijital veriler Whatsapp konuşmaları, mail içerikleri, telefon sms’leri ve bilindik bilinmedik pek çok uygulamada eğer sevdiğiniz birilernin sizi aldattığını düşünüyorsanız, iş ortağınızın sizin bilmediğiniz farklı ticari boyutları var ise bunları öğrenmenin tek bir yolu var! NatroNet Siber Dedektiflik Birimi ile görüşebilir, geniş detaylı bilgi alabilir akabinde NatroNet Siber Dedektiflik biriminden özel araştırma hizmeti alabilirsiniz. Dijital dünyada neler olup bittiğini öğrenmenin tek yolu. 17 Yıllık Hizmet sektöründe NatroNet Siber Dedektiflik Birimi 18 Ülkemizde faaliyet gösterebilir lisansına sahip Türkiye’de tek Dünya’da 35. sırada yer almaktadır. Telefonunuzdan silinen veriler mesajlar ve daha pek çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.

Veri Kurtarma Hizmetleri İçin www.TeknoBin.Com ile irtibata geçiniz.

[divider]

Twitter | Facebook | Pinterest | Haber  YouTube

 

Facebook’ta Gizlenen Fotoğrafları Görmeye Yarayan Fecoder

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here