Lemfo Türkiye Resmi Satış (NatroNet)

Lemfo Saatler ve Zeblaze Akıllı Saatler gibi giyilebilir teknoloji ürünleri nereden alacağımızı iyi araştırmalıyız zira bir ürünü alıp çöpe atmayı kimse istemez. NatroNet 2018 Yılından bu yana gerek yurt içi gerekse yurtdışı akıllı teknolojilerle haşır neşir olmuş, Giyilebilir akıllı teknolojilerden, taşınabilir mobil termal kameraları, akıllı yüzükleri, drone’ları Türkiye’ye neredeyse ilk getiren firmalardan bir tanesidir. NatroNet Merkezi Almanya Köln’de Bulunan Uluslararası İthalat İhracat ve Tedarikçi bir firmadır.

NatroNet toptan ve perakende satışlarında hiç bir üreticinin söylediği ürün özelliklerini kaile almayıp satışını yaptığı her ürünü teknik ekiplerince incelemelere ve testlere tabi tutuyor.

Satışını yapmış olduğu her ürünün teknik desteğini vermekle birlikte 7/24 canlı destek hattı üzerinden gerek satış desteği gerekse teknik desteğini de vermektedir.

NatroNet, Lemfo marka akıllı saatlerin yanı sıra global dünyada kendisini kanıtlamış güvenilir firmaların ürünlerinin neredeyse tamamını Türkiye dahil 18 Ülke’de satışını yapmaktadır.

Lemfo Akıllı Saatler, Zeblaze Akıllı Saatler, Garmin marka akıllı saatler ve pek çok markaya ait akıllı giyilebilir teknolojik ürünleri tedarik edip resmi olarak satışını yapmaktadır.

NatroNet, Amerika Birleşik Devletleri’nde de faaliyet gösteren bir firmadır.

Gelelim Sim kartlı akıllı saatlere ve süreçlerine:

NatroNet her ürünü resmi olarak tedarik eder ve resmi olarak müşterilerine sunar.

Tedarik ettiği tüm ürünleri son kullanıcıya ulaştırırken aynı zamanda satışını yapmış olduğu tüm ürünlerin garanti süreçlerini kendi bünyesinde tamamlar.

Son kullanıcı NatroNet’ten bir ürün aldığında gerek garanti,gerekse tenik hizmet almak için farklı başka bir hizmet sağlayıcısı ile muhatap olmaz.

Son kullanıcı satın aldığı her ürün için olası bir arıza durumunda NatroNet’ten destek alır.

Piyasada hasbel kader Çin’den getirilmiş bir ürünü çakma IMEI ile İnternet’ten satış yapan firmalar en iyisini en ucuza alma peşinde olan bazı uyanık alıcıları mağdur etmektedir.

Oysa sim kartlı ürünlerin Türkiye’ye geliş serüvenleri pekte öyle kolay olmuyor.

Sim kartlı, wi-fi li bluetooth lu cihazların vergileri IMEI kayıt işlemleri oldukça pahalıdır.

Gümrük vergileri, standart vergileri, TRT katkı payları cep yakan cinsten.

Hal böyle iken bilinçli müşteri olup doğru ürünü doğru yerden alma konusunda hassasiyet göstermek gerekiyor.

NatroNet hiç abartısız ürünlerin Google’dir 🙂 diyebiliriz. Bulamadığınız erişemediğiniz, bir ürün varsa hemen ,
www.teknobin.online NatroNet’in canlı destek hattına sorun ve aradığınız ürüne kavuşun.

“NatroNet Ürünler ve Hizmetler Kuruluşudur. Satışlarımız Online satıştır. Fiziki satışımız bir çok üründe bulunmamaktadır. Hizmetler ve projeler fizikidir. Örneğin: Güvenlik ve savunma teknolojileri ürünlerinde ve hizmetlerinde fiziki satış + hizmetimiz bulunmaktadır. Toptan ve Perakende Ürün Tedarikçisi olarak merkezi Almanya’da bulunan firmamız Türkiye dahil bir çok ülkede ürün tedarikçisi ve hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.” NatroNet Türkiye’de veri kurtarma hizmetleri ile de öncü bir kaynaktır.

Google’da NatroNet

Sosyal Medya’da NatroNet

Facebook | Twitter | İnstagram

NatroNet’in Türkiye’de Perakende satış sitesi TeknoBin

Lemfo Türkiye Resmi Satış (NatroNet)

Lemfo Türkiye Resmi Satış (NatroNet)

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here