İlk kez bir Penise Dokunan Lezbiyenlerin görüşleri (Video)

Bu videoda lezbiyenlerin erkeklere ve özellikle erkeklerin cinsel organlarına bakış açılarını ortaya koyuyor. Gerçek lezbiyenlerin erkekler ile birlikte cinsel ilişki yaşayamadıkları ve bundan tiksindikleri bir gerçek, ancak bu gerçeğin altında yatmakta olan psikolojik nedenlerin varlığı kadar yaşam tarzı ve ‘benim seçimim’ benim yaşam tarzım idolojisi de yatıyor.

Bu videoda lezbiyenlerin erkek cinsel organlarına dokunduklarında hissettikleri duyguları vurgulanıyor.

Bir diğer videoda ise Gay’lerin Kadın organlarına dokunduklarında hissettikleri duygular vurgulanıyor.

Bu videoda Gay’lerin kadın ve kadın vücuduna karşı olan tepkileri ölçülmüş. Gerçek bir GAY’in kadınlar ile cinsel ilişkiye girmedikleri bilinmektedir. Burada ilk kez bir kadın memesine dokunan Gay’lerin tepkileri ve ne hissettikleri ele alınmış…

LGBT: LGBTİ hakkında bu bilgileri bireyler mutlaka okumalı

1990’lara kadar LGBT (lezbiyen, gey, biseksüel, trans) gençler için çok az bilgi kaynağı mevcuttu. Eşcinsel ve trans ergenlerin o yıllarda kendi kimlikleri ile ilgili doğru bilgilere ulaşımı ve destek alabilmeleri zordu.

Sonraki zamanlarda internet, okul kulüpleri, LGBT dernekleri bu bireylere doğru bilgi sağlamanın yanında rehberlik ve destek de sunmaya başlamıştır. Bu kaynakların artması ile birlikte artık LGBT bireyler ergenlik yıllarında açılma (LGBT kimliğini aile, arkadaş ve diğerleri ile paylaşma) sürecine girebilmektedirler.
Devamını okumak için tıklayın

Lezbiyenlerin Yaşam Tarzları: Lezbiyenlik

Dikkat +18 Video içeriği bulunmaktadır.

Cinselliğin sorgulanmaya başlandığı ve bunun kadın bedeninin metalaşmasını kolaylaştırdığı günümüzde lezbiyenler, belki de hiçbir zaman olmadığı kadar kendilerini anlatma imkânından yoksunlar…
Filmi izlemek ve devamını okumak için tıklayın

Yorumlarınızı, öneri ve isteklerinizi sayfanın altındaki yorum kısmından yazabilirsiniz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güvenlik *