Cinsel hayatı renklendirmenin yeni ve teknolojik yolu: Seks aplikasyonları!

Son dönemde sayıları artan bu uygulamalar arasında neler yok ki…

Cep telefonunuzun seks hayatınızı da renklendirebileceğini hiç düşündünüz mü? Son günlerde sayıları artan seks aplikasyonları arasında kamasutradan oyunlara onlarca seçenek var! Tabii indirirken dikkatli olmakta fayda var: Cep telefonunuzu kurcalayan kardeşiniz, çocuğunuz, anneniz yoksa sizin de işinize yarayabilir!

En iyi 5 Sex uygulaması Sex App

1. Art of sex

Tıklayın-En Çok Benimsenilmiş, En iyi 14 Kamasutra Pozisyonu

Denemeniz için 45 pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor. “45’e kadar bir sayı söyle” demek onu harekete geçirmek için işinize yarayabilir! Aplikasyon ayrıca seks yapabileceğiniz mekanlar konusunda da tavsiyeler veriyor.

En iyi 5 Sex uygulaması Sex App

2. Fanclub Trivia 50 Shades edition

‘Grinin Elli Tonu’ kitabının eğlenceli bir oyunu! Christian Anna’ya sınav öncesi ne gönderdi, ellerini yatağa neyle bağladı gibi pek çok soru sizi bekliyor!

3. Kamasutra

Erotik V, Maymun, Nirvana, Catherine Tekerleği, At Binme, Şehvetli X, Kilit… Kamasutra pozisyonlarını merak ediyor ve cebinizde olsun istiyorsanız bu uygulama size göre!

En iyi 5 Sex uygulaması Sex App

4. Truth or dare

‘Doğruluk mu, cesaret mi’ oyununun sıcak bir versiyonuna ne dersiniz? Uygulama size ‘öp’ gibi komutlar ya da ‘bir gayle öpüştün mü’ gibi sorular sunuyor ve size de sevgilinizle eğlenmek kalıyor!

En iyi 5 Sex uygulaması Sex App

5. Sex position decider game

Eski pozisyonlardan sıkıldıysanız ve yatak performansınıza biraz renk katmak istiyorsanız bu uygulamada onlarca pozisyon çizimli olarak sizi bekliyor.


F/AkademiPortal  T/AkademiPortal

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here