Çorum’da 13 yaşındaki kız çocuğuna aile boyu ensest tecavüz

Çorum’un merkeze bağlı Büyükdüvenci Beldesi’nde cereyan eden insanı duyunca şoke edip kahreden olayda 13 yaşındaki A.Ş. adlı kıza, öz babası, ağabeyi ve amcasının tecavüz ettiği iddia edildi. Olayın sonrasında 3 kişi jandarma tarafından tutuklandı.

8’nci sınıf öğrencisi kız, durumu öğretmenine anlattı ve olay açığa çıktı.

Öğretmenin de jandarmaya ihbarı sonrası ortaya çıkan olayın ardından baba O.Ş., ağabeyi A.Ş. ve amcası M.Ş. gözaltına alındı.

TIKLAYIN- İSTATİSTİKLER TÜRKİYE’DE KADINLARIN EN ÇOK HANGİ TÜRDEN PORNO İZLEDİKLERİNİ ORTAYA KOYDU

Çıkarıldıkları nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yapılan sağlık kontrolünde de kızın hamile olduğu ortaya çıktı.
TECAVÜZ EDENLERİN SONU BÖYLE OLSUN DİYEN KAÇ KİŞİ VAR?
İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

İlk duruşma

Çorum 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın ilk duruşması gerçekleştirildi. Nitelikli cinsel istismar suçlamasıyla haklarında 15 ila 20 yıl arasında değişen hapis cezası istenen 3 tutuklu sanığın duruşması kapalı gerçekleşti.
——————————————————————————————————————————————————–


http://www.akademiportal.com/kan-donduran-detaylar-karamandaki-cocuk-anlatti-canim-cok-acimisti/TIKLAYIN: KARAMAN’DAKİ KAN DONDURAN OLAYIN AYRINTILARINI ÇOCUKLAR ANLATTI “Canım çok acımıştı ve çok korkmuştum”
Muharrem B. hakkındaki iddianamede, Türkiye’yi sarsan rezaletin çarpıcı ayrıntıları ortaya çıktı.
Ensar Vakfı ve KAİMDER’e ait erkek öğrenci yurtlarında çocuklara tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklanan Muharrem B., ifadesinde suçunu önce inkâr etti.
“Kaç kez olduğunu bile bilmiyorum“


———————————————————————————————————————————————————-

04 NİSAN 2016 TIKLAYIN-AYNI REZALET KONYA’DA GERÇEKLEŞTİ ÖZ ABİSİ VE ENİŞTESİ 12 YAŞINDAKİ KIZA TECAVÜZ ETTİLER, ABLASI YATAKTA YAKALAMIŞ

AİLE BOYU TECAVÜZE UĞRAYAN KIZIN KARNINDAKİ BEBEK İSE ÖZ BABASINDAN

Mahkeme heyeti Adli Tıp Kurumu’ndan gelen raporu okudu. A.Ş. iki aylık hamileyken yapılan DNA testinde bebeğin baba O.Ş.’den olduğu tespit edildi.

DNA testinin ardından kızın da talebi doğrultusunda gebeliğin sonlandırıldığı ifade edildi.

Anne G.Ş. ise oğlundan şikayetçi olmadığını, ancak eşinden ve kayınbiraderinden şikayetçi olduğunu söyledi.

Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen tutuklu sanıklar, tahliyelerini talep etti. Mahkeme heyeti eksikliklerin tamamlanması ve bazı tanıkların dinlenmesi için duruşmayı ileri bir tarihe ertelendi.

Olayın ardından A.Ş.’nin devlet koruması altına alındığı, anne G.Ş.’nin de kentten ayrılarak Ankara’ya yerleştiği ifade edildi.

Cami imamı öz dede’den 6 yaşındaki minik kız çocuğuna cinsel istismar 6 yaışndaki kız çocuğu "Anne altımdan kan geliyor" demesi ile olay ortayaçıktı... Daha Fazla okumak için tıklayı
Cami imamı öz dede’den 6 yaşındaki minik kız çocuğuna cinsel istismar
6 yaışndaki kız çocuğu “Anne altımdan kan geliyor” demesi ile olay ortayaçıktı…
Daha Fazla okumak için tıklayın

Çorum Barosu olayla ilgili bugün yazılı bir açıklama da bulundu.

Yapılan açıklamada; “İlimiz Büyükdüvenci Beldesi’nde meydana gelen ve Çorum 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılaması devam eden çocuk istismarına yönelik, toplumda infial yaratan olayın takipçisi olacağız. Yasal ve hukuki dayanaklarımız ile Baromuzun sahip olduğu sosyal sorumluluk gereği davaya katılma ve müdahil olma istemimiz bugün itibariyle mahkemeye iletilmiştir.

Bu zorunluluğumuz yasaların kurumumuza yüklediği sorumluluklardan ve davada kendisini yeterli şekilde ifade edemediğini düşündüğümüz mağdur haklarının gereği gibi savunulmamasından, bugüne kadar işlemiş yargılama sürecinde derinden yaralanan kamu vicdanının Mahkemede temsil edilmesi gerektiğinden ve adil bir yargılama hakkı sağlanmasını istememizden kaynaklanmaktadır. Gerek bu olay gerekse kadın ve çocuk istismarına yönelik bütün olayların takipçisi olacağımızı Çorum Barosu olarak kamuoyunun bilgisine saygı ile sunarız” ifadeleri kullanıldı.

Bu olay kamuyu neresinden sarstı bilinmez ama haberi editleyen yazar olarak ve bir kadın olarak kalbim sıkışıyor , nefes almakta zorlanıyorum yenilip yutulur cinsten vakalar değil bu tür bir olay her vicdan sahibi bireyin psikolojisini duyduğu zaman derinden etkileyeceği şüphe götürmez bir gerçektir.

Diğer yazar arkadaşlarım hep yazılarında yorumlarında soruyorlar ya, nasıl bir ülkede yaşıyoruz?

Sözde din alimlerinin çıkıp ta babası kızına haz duyabilir erkek çocuğu annesini eğilirken görürse nefsi uyanabilir gibi Alçakça söylemleri toplumda paylaşıyorlar iken, Toplumdan sağlıklı bir birey çıkmasınında önü kapatılıyor, kokuşmuşluk içlerindeki ahlaksızlığı kamu ortasında bas bas bağıra bağıra söyleyenler hukuk karşısında yargılanmıyorsa ciddi bir sorunun tam da en koyu en dipsiz yerine düşmüşüz demektir...

Evet tekrarlıyorum toplumda kendi sapkın düşüncelerini sevimli göstermek adına bunların varlığının normal olduğunu savunabilen insanlardan böyle olayların çıkmaması mümkün mü? bir birey olarak bu haberi okuyan herkesin tepkisini ve görüşlerini haberin altına yorum düşmesini önemle rica ediyorum!

Elif Soydemir
Washington

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

17 YORUMLAR

 1. KESİNLİKLE İDAM GERİ GELMELİ YASA ÇIKARTILIP KISITLI YANİ BU TÜR KONULARDA İDAM OLMALI.
  İDAM A KARŞIYDIM BEN AMA ŞU AKP DÖNEMİNCE GÖRDÜĞÜM TECAVÜZLERİN VE CİNSEL İSTİSMARLARIN Kİ ÖZSLLİKLE ÇOCUKLARA KARŞI İŞLENDN CİNSEL İSTİSMARLAR TECAVÜZLER NEREDEYSE 70 KAT ARTIŞ GÖSTERDİ AKP HÜKÜMETİ TÜRKİYENİN BU VAHİM TABLOSUNDAN HAZ ALIP HOŞLARINA GİTMİYORSA EĞER BU KONULARDA DAHA CAYDIRICI YASALAR ÇIKARMALILAR. NASIL Kİ HESAPLARINA GELEN YASALAR VE HÜKÜMLER BİR GECEDE ÇIKARTILIYORSA AKP HÜKÜMETİ BU HASSAS KONU İÇİNDE YASALAR ÇIKARTMALI. HERŞEYİ İNSAN MANTIĞI ALABİLİYOR AMA ÖZ BİR BABANIN ÖZ BİR AĞABEYİN KIZLARINA RECAVÜZ EDEBİLECEĞİNE NE AKLIM NE DE MANTIĞIM VE VİCDANIM ALMIYOR KABUL EDEMİYORUM GECE GECE BU HABERİ FACEBOOKTA OKUDUM UYKULARIM KAÇTI TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU.

 2. İdam geri gelince bunlar olmayımı verecek?
  idamla değil bu konular toplum genetiği ve eğitimle çözülebilir hangi çağda yaşıyorsunuz neslihan hanım
  bu çağda dünya idamı kaldıracağız diye uğraşıyor biz türkiyeye 4 hasta sapık için idammı getirecez.
  şimdi bana belki partici akp li diyeceksiniz kesin ama ne derseniz deyin bu yorumu yapmak istiyorum.
  akp demişsiniz akp ne diyor sen git karını döv öldür sen git kızına tecavüz etmi diyor,her konuda taşı akp ye atmak yerine asıl ben ne yapıyorum yazıp atıp tutmaktan başka diye hiç düşündünüz mü?
  lanet olsun ki bu tür üzücü olaylar sizinde dediğiniz gibi kan dondurup uyku kaçıran olaylar sadece bizim ülkemizde değil tüm dünyada var.

 3. Haberde bir ynlışlık olmasın yahu bu kadar da ileri gidilirmi insan inanamıyor tamam tecavüz de var cinsel istismar da var yok değil her toplumda her şey olabilir evet olmamalı ama olabilir . İnsan beşer şaşar insanız biz peygamber değiliz peygamber bile yasak elmayı yiyip cennetten kovulmadı mı?
  Gelip gidip taşı Ak partiye atıyorsunuz ne etti size Ak parti, ne iyilik ne güzellik gördünüz se ak parti dönemlerinde gördünüz ama hainlik edip var sa yok sa ak partiyi suçluyorsunuz. Ak partiden önceki partiler döneminde böyle şeyler yokmuydu olmuyormuydu. yatın kalkın ak partiye dua edin özellikle kadınlar kadın gibi saygı görmeyi gördü bu dönemde. tecavüz edeninde cinsel istismar da bulunanlarında Allah belalarını versin ne diyeyim

  • Yazıklar olsun. Seni duyan da A.KA.PA dan önce Türkiye de kadınlar ikinci sınıf vatandaß muamelesi görüyordu zanneder. Haremlik selamlık diye kadın erkek ayrımı A.Ka.Pa zaman8nda olmadı mı? Erkekler bir arada, karşı cins öcü. E tabi ne oluyor ondan sonra, birbirlerini düdüklüyorlar. A.Ka.Pa. yi savunan Lût kavmini ve bu kavmin başına neyin neden geldiğini araştırsın.
   A.Ka.Pa. nın dini her ne isr ben o dinin bir mensubu olacak kadar alçak değilim. Ancak A.Ka.Ps. dinine ve S.Ks.Pa nın ilahına tapanları da Allah Lût kavminden beter etsin.

 4. Osmanlı torunu
  Sen neyin savunuculuğunu yapıyorsun arkadaşım.
  Bu ne küstahlık Akp den önce kadınlar saygı görmüyormuydun? Senin beynin sulanmış olmalı, akp döneminde yaşanan traji komedi olaylara bir bak istersen tabi görmek istersen!
  Karaman olayında Akp liler çocuk tecavüz olayları araştırılmaması yönünde oy kullandılar, oys aynı vakfın farklı illerde onlarca çocuk tecavüz olayı var üstü kapatılmış mahkeme’de o kurumların yöneticilerinden birtanesinin cinsel organını çıkartıp al bende gör bende öğren herşeyi dediği ses kayıt cd leri var. Sen halen Akp diyorsan yorum bile yapmıyorum. Yolsuzlukların üstünü kapatan akp, çocuk cinsel istismarlarının üstünü kapatan akp yıllarca paralel dedikleri kişiler ile birlikte paralellik yapanlar akp daha sayayım mı sana?

 5. İğrenç, tüyler ürpertici. Devlet tecavüz edene değil edilene ceza veriyor. Kadınlar ve çocuklar sürekli istismar ediliyor. Mahkemeler delil yetersizliği vs diyerek serbest bırakıyor. Muhafazakar adı altında selefi arabistan gibi sapık zihniyetler türüyor.

 6. Kendi kızına bunu yapab bir aşağılık elin kızına neler yapmaz ki

  Böyle aşağılık böyle şerefsiz o.ç vaken nasıl givdnde olalım çocukları kime güvenelim böylelerini öldürmüyceksin her gün gram gram kese kese yaralarına tuz basa basa inlete inlete ızdırap içinde ölmeli böyleleri. O orospu annesi ne ne demessiniz oğlundan şikayetçi değil neden çünki kardeş becerebilir ama amca baban beceremez. O kaltağın bilmem neresine asit döküp öldürceksin anne ye de bak ailecek ruh hastaymış bunlar be.

 7. iğrenç bir olay bu gerçek mi?
  Amanya’da bile artık böyle şeyler olmuyo Türkiye ye bakın Erdoganınız görmüyomu bunlrı elinde kuranla siyaset yapan büyük istirmarcı asıl o ama kesin görüyo ve gülüyodur bıyık altından

 8. İyrenç bi olay miydem bulandı
  Demekki orospuluk kızdan da varmış orospu olmasaydı hamile kalıp durumu öğretmenine bildirmeyi değil bu olay başına ilk geldiğinde paylaşırdı söylerdi birilerine ve duyulur bugüne gelinmezdi

  Kızda orospu ailede

 9. Dini müslüman kabul edilen bir ülkede hergün haberlerde tecavüz olayları izliyoruz bu vahim duruma çare arayan yok tecavüz olaylarının en son raddesi bu olmalı bir babanın bir amca ve abinin kızını arzulaması kadar kötü daha ne olabilir cok yazık

 10. Haberi hazırlayan şahıs bu vahim olayın içine hangi akılla din adamlarının söylemediği (baba kızına haz duyabilir gibi) şeyleri söylersiniz kime hizmet ediyosun. Dine din adamlarına saldırmayı bırakın Allahtan korkun.

 11. İnsanlığımdan utanıyorum. Bu kadar vahşeti yüreğim kaldırmıyor. Çocuğu lime lime doğradıklarında yaşanacak acı daha az olurdu. O zaman ülke ayağa kalkardı. Peki şimdi daha mı az suçlu bu şerefsizler? Hayatı boyunca kime güvenebilecek bu çocuk? Güvensiz bir hayat nasıl geçecek? O anne ne halt ediyordu bunca zaman ve oğlundan neden şikayetçi değil? Bunların hepsine ortaçağdaki işkenceler uygulansın ki, kimse bir daha çocuklara el uzatamasın!

 12. Antik Roma’da refah artınca millet birbirini sikmeye başladı, aynısı ülkemizde de oluyor, rahatı bulan vatandaş sikini sıvazlamaya başladı, yem fazla geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here