Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Blackview Termal kameralı zırhlı telefonlar Türkiye Tedarikçisi NatroNet Global’de Stok satışta

NatroNet Global’in Tedarik ettiği GARANTİ-TEKNİK SERVİS DESTEĞİ dahil pek çok hizmetini kendi bünyesinde verdiği tüm ürünleri gibi Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro modellerini de kendi bünyesindeki hizmetlerine dahil etti.

NatroNet Global Singapur’da bulunan toptan deposundan bir çok ülkeye ürün tedariği sağlamakta.

son üç yıldır Blackview markası ile yaptığı anlaşma ile 30’a yakın ülkede de Blackview marka telefonları tedarik ederekten satışını sunmakta.

NatroNet Global; Blackview Bv9900 Pro, Blackview Bv9800 Pro, Blackview BL6000 Pro 5G, Blackview BV9900E serisi gibi üst sınıf yeni jenerasyon ürünleri tedarik etmektedir.

Meraklısı için NatroNet Global Teknoloji Uzmanlarından Blackview BL6000 Pro 5G telefonla ilgili bilgileri aldık ve derledik.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Neden Blackview BL6000 Pro 5G telefon almalıyım? sorusuna net cevaplar bulduk.

İşte Blackview marka telefon tutkunları için NatroNet Global Teknoloji Uzmanlarından derlediğimiz bilgiler…

Telefonun detaylarına bakmadan önce bazı gerçekleri görelim.

Piyasa da kaç tane 5G telefon var?

Cevap: Çok! Ancak hiçbiri tam anlamıyla suya, düşmeye, toza dayanıklı değil ve -30 ℃ donma sıcaklığında çalışmıyor.

Bunu şöyle açıklayalım: Piyasada 5G destekli pek çok telefon var,üretiliyor satılıyor vs, ancak bunların hiç bir tanesi eksi 30 derece soğukta çalışmaz, Yani telefonunuzu derin dondurucuya bile koysanız çıktığı zaman hâlâ çalışıyor durumda olan tek telefon Blackview modelleri, yani Blackview Bv9900 Pro, Blackview Bv9800 Pro, Blackview BL6000 Pro 5G, Blackview BV9900E serisi telefonlar.

Peki bu ne anlama geliyor ne amaçla bu yüksek dondurucu soğukta çalışması için tasarlanıyor…?

Blackview marka telefonların Blackview Bv9900 Pro, Blackview Bv9800 Pro, Blackview BL6000 Pro 5G, Blackview BV9900E serilerinin hepsi zorlu şartlara göre tasarlanırken, telefonun sahibi bir çığ altında bile kalsa telefon o soğuk ortamlarda bile çalışıyor olması hayat kurtarması anlamına geliyor.

NatroNet Global uluslararası genel koordinatörü T. Oktay İbrahimoğlu Blackview telefonları NatroNet Global’in ısrarcı ve inatçı mücadele ruhuyla çok bağdaştığını ve bu yüzden Global pazarda Blackview markasının resmi çözüm ortaklığına adım attıklarını belirtiyor.

NatroNet Global’in ulusal pazarda ve bir çok saygın ürün konusunda da tedarikçi rolü üstenmesi bundan tam 15 yıl öncesine dayanıyor.

Hiç bir satıcıya benzemeyen NatroNet Global bu benzersiz rolünü müşterilerine verdiği güvene dürüstlüğüne ve ilkesine borçlu.

Diğer satıcılar sadece satış marjlarını yükseltmek konusunda satılsın ama ne satılırsa satılsın, kim satarsa satsın, satış sonrası müşteri kiminle muhatap olursa olsun gözüyle bakıyorken iadeleri,teknik servis detaylarını yorucu ve caydırıcı pek çok prosedüre boğarken, NatroNet Global her konuda müşterilerine anında destek vermek, sorunlara anında çözüm üreterek açık,net ve kesin sonuçlar ile dönüş yapıyor.

Örneğin NatroNet Global’den bir ürün aldık, belli bir süre kullandık ve üründe bir sorun çıktı, destek ekibine bildirilmesi sonucunda anında uzmanlar devreye giriyor önce müşteriye uzaktan destek veriyor ve destekten sonuç alınamaz ise anında kendi bünyesinde ki servise ürünü çağırarak ücretsiz bakım onarım ve hatta gerekiyorsa yenisi ile değişim yapıp müşteriye geri gönderiyor.

NatroNet Global sattığı, tedarik ettiği hiç bir üründe 3 bir şahıs veya kurumlarla müşterilerini muhatap ettirmiyor. Tüm ürünler için kendi teknik servislerinde hizmet veriyor.

Gelelim konumuza; Blackview BL6000 Pro 5G akıllı telefonun bilinmedik özelliklerine…

Piyasada kaç tane sağlam telefon var?

Cevap: Çok! ancak hiç birisi 5G li değil.

Blackview BL6000 Pro: Küresel İlk 5G Dayanıklı Telefon

Ayrıca, Yüksek standart performans tanımının ötesine geçen ve her şeye dayanacak şekilde dikkatle tasarlanmış Blackview 5G sağlam telefon. Dünya çapında mükemmel 5G bağlantısı, dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir ülkede çalışabilir şekilde tasarlanıyor ve donatılıyor.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Blackview BL6000 Pro 5G türünün tek örneği. Her ihtiyaca cevap verecek son derece hızlı 5G bağlantısının gücünü vermek için son teknoloji 5G gücü ile donatılmış Ve mükemmel bir su geçirmezlik, düşmeye karşı dayanıklılık ve toz geçirmezlik performansıyla Blackview dayanıklı telefon mirasının sağlam DNA’sını korumakta ve çıtasını yükseğe taşımaktadır. Üstelik piyasada başka hiçbir telefonun yapamayacağı -30 ℃ donma sıcaklığında çalışabilir. Birinci sınıf kamera sistemi, fotoğraf tutkunlarını da hayal kırıklığına uğratmayacak Ve her şeyin mükemmel bir şekilde yapılmasını sağlamak için büyük bir depolama, uzun ömürlü pil ve kristal netliğinde ekrana sahiptir.

Gerçekten suya, düşmeye ve toza dayanıklı

Stereotipin kırılması amaçlanmıştır. Blackview BL6000 Pro 5G sudan,
damlalardan, çarpmalardan, darbelerden ve aşırı hava koşullarından dikkatli bir şekilde korunması gerekmez.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Nano kalıplama teknolojisi ile daha güçlü tasarlandı

Blackview dayanıklı telefonlar, üstün su geçirmezlik özellikleri ile tanınmaktadır. Su geçirmezlik performansını önemli ölçüde artırmak için, bu sefer BL6000 Pro’nun su geçirmez performansını bir sonraki seviyeye yükseltmek için tamamen yeni bir teknoloji olan Nano kalıplama teknolojisi sunuyor.

Sağlam metal çerçeve

Günlük düşüşlere veya şiddete karşı büyük direnç. Beklenmeyene dayanacak kadar sağlam

IceMode Pratikliği en uç noktaya taşıyın

IceMode teknolojisine sahip BL6000 Pro, diğer telefonlar otomatik olarak titrediğinde -30 ℃ gibi düşük bir donma sıcaklığında bile Telefon, Mesaj, Kişiler, Kamera işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Elinizde 4G’den 10 Kat Daha Hızlı HyperFast Dünya Bağlantısı

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

2 saatlik bir filmi indirmek için size 7 dakika veya daha fazla maliyet vermek yerine, şimdi BL6000 Pro 5G ile 10 saniyeden daha kısa bir sürede bir filmi indirebilirsiniz . Teknik olarak size 6 dakika 50 saniye kazandırır.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

5G ultra hız, müzik festivalinde veya futbol maçında net ve akıcı 4K canlı akışı da mümkün kılar.

BL6000 Pro 5G hakkında, mobil deneyiminizi hayal edemeyeceğiniz şekillerde değiştirecek çok daha şaşırtıcı şeyler var .

Temel olarak, BL6000 Pro 5G, ses ve video eğlencesi, video oluşturma, oyun oynama, sosyalleşme, seyahat, iş veya eğitim dahil hayatınızın her yönünü iyi bir şekilde değiştirebilir. Diğer bir deyişle, BL6000 Pro 5G size zaman kazandırır, eğlence keyfinizi katlar ve insanlarla daha yakından bağlantı kurmanızı sağlar.

Ya telefon 5G kapsama alanı dışındaysa?

5G özellikli bir telefon olarak, her zaman bir 4G telefona göre daha avantajlıdır. BL6000 Pro, 5G kapsama alanı dışında olduğunda 4G ağına düştüğünde. Yine de aynı ağı paylaşan 4G destekli telefonlardan daha yüksek hız sunabilir.

Pro Kamera Sistemi

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Günlük yaşamda fotoğraf çekmek çok önemlidir. BL6000 Pro 5G, profesyonel bir fotoğrafçı gibi zahmetsizce çekim yapmanızı sağlar.

Sony® IMX582 48MP üçlü arka kamera ve Samsung® S5K3P9-SP 16MP ön kamera, üstün işleme yazılımı ve zengin özelliklerle bir araya getirilmiştir. Suda veya karada gece veya gündüz, neredeyse her durumda harika fotoğraflar çekmek kolaydır.

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Portre rengi

Blackview Bv9900 Pro ve Blackview Bv9800 Pro Türkiye Fiyatları

Detaylar bu sayfadan güncellenecek… Bekleyin

Siparişleriniz ve ürünler hakkında daha fazla detay için NatroNet Global uzman müşteri destek ekibine ulaşın WhatSapp destek: Destek için tıklayın

Blackview Telefonlar


Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here