Anasayfa / Manşet / Woojer’le Müziği Vücudunuzda Hissedin

Woojer’le Müziği Vücudunuzda Hissedin

Göğsünüze takacağınız kibrit kutusundan biraz büyük bir cihaz olan Woojer ile, dinlediğiniz müziği çok daha derinden hissetmeniz mümkün olacak.

Kulaklıklarla dinlediğiniz müziği daha derin hissetmek mi istiyorsunuz? Bunun için yapabilceğiniz iki şey var, birincisi bas özelliği kuvvetli ama pahalı profesyonel bir kulaklık almak veya müziğin sesini sonuna kadar açmak. Birincisi cüzdanınıza zarar, ikincisi ise kulaklarınıza. Ayrıca çevredeki herkesin sizinle beraber müzik dinlemesi gibi rahatsız edici bir sonucu da var.

Ama Woojer isimli aparattan bir tane alırsanız hayalleriniz gerçekleşebilir. Woojer dinlediğiniz müziği aynı zamanda titreşimler ile vücudunuza yayan ve sesi açmadan etkisini artıran bir cihaz. Bir kibrit kutusundan biraz daha büyük tasarımı ile her yere götürebildiğiniz ve her kıyafet ile kullanabildiğiniz Woojer bu konuda çok iddialı.

Woojer’ı isterseniz klipsi ile t-shirt, gömlek veya kemerinize takıyorsunuz. Opsiyonel kayışı ve manyetik tutucusu ile spor yaparken direk göğsünüze de tutturabilirsiniz. Akıllı telefon veya müzikçalardan gelen bir 3.5’luk kabloyu Woojer’a, kulaklığınızı da cihazdaki ses çıkışına takıyorsunuz. Müzik sinyali önce Woojer kutusundan geçiyor ve düşük frekanslı bas titreşimler olarak tekrar üretilip vücudunuza aktarılıyor.

Fiyatı 199$ Natronet’ten sipariş edebilirsiniz.

satis@natronet.com

 

 

Animated-Gif-3D-Woojer640

2

all_clips_front

WoojerApp-Home1

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *