Withings Scanwatch Klinik olarak doğrulanmış sağlık takibi akıllı saat. Her saniye, hayati parametrelerinizin güçlü bir şekilde taranmasına yardımcı olur…

Dünyanın en gelişmiş sağlık giyilebilir cihazı

ScanWatch, kalp sağlığı koşullarını tespit etmek ve genel kondisyonu iyileştirmeye yardımcı olmak için hayati parametreleri sürekli olarak tarayan ilk hibrit akıllı saattir.

Bu ürünün tedarikçisine ulaşmak için hemen whatsapp’tan yazın +905301292129 NatroNet Global

ScanWatch, tıbbi sınıf bir EKG’ye, SpO2 ölçümleri için bir oksimetreye ve 30 güne kadar olağanüstü bir pil ömrüne sahiptir.

ScanWatch, dünyaca ünlü kurumlardan profesyonellerle geliştirilmiştir.

24/7 kalp taraması.

Paha biçilmez gönül rahatlığı.

ScanWatch, gün boyunca kalp atış hızınızı en iyi anda otomatik olarak kontrol edecektir. ScanWatch, kardiyologlarla birlikte geliştirilen özel bir algoritma sayesinde, kalp atış hızınızın düşük, yüksek veya kalp ritminizin düzensiz olup olmadığını size bildirir. Kalp anormalliklerinde herhangi bir belirti olmadığından, erken uyarı sistemi görevi görebilir.

*Not: Düşük / yüksek kalp atış hızı uyarıları, yakında gelecek bir güncellemede sunulacaktır.

Uyku sırasında solunum bozukluğu olaylarını takip edin

Solunum Taraması özelliği, oksijen satürasyonunu, kalp atış hızını, solunum sıklığını ve tüm gece boyunca hareketi izler. Uzmanlarla geliştirilen özel algoritmamız, uyku apnesinin bir göstergesi olan solunum rahatsızlıklarını ölçmek için verileri hesaplar.

24/7 Etkinlik ve Uyku takibi

Adımları izleyin

ScanWatch, doğrudan saatin üzerindeki etkinlik alt kadranıyla günlük adım hedefinizde nerede durduğunuzu bir bakışta bilmenize yardımcı olur. 3 eksenli ivmeölçer ve 10 yıllık algoritma iyileştirmeleri, en doğru sonuçların keyfini çıkarmanızı sağlar.

Otomatik aktivite algılama

Yüzün, bisikletle işe gidin veya koşuya çıkın — ScanWatch, aktivitenizi otomatik olarak tanıyacak ve Health Mate uygulamasına kaydedecektir. Hiçbir düğmeye basmadan tüm hareketleriniz için kredi alın.

Bağlı GPS

Connected GPS ile oturumunuzun haritasını çıkarın ve mesafe, yükseklik ve yolun tadını çıkarın.

Egzersiz Modu

30’dan fazla spor arasından seçim yaparak antrenman modunu doğrudan bileğinizden etkinleştirin. Bu, egzersiz sürenizi gösterir ve kalp atış hızınızı ve hareketinizi sürekli olarak kaydeder. Bağlı GPS kullanılabilir

Uyku Döngüleri

ScanWatch, uyku döngülerinizi (hafif ve derin), uyku sürenizi, uykuda kalma ve uyanma süresinin yanı sıra kesintileri izler ve trendlerinizi görüntüleyebilmeniz için bunları Health Mate uygulamasına kaydeder.

Uyku Puanı

Özel algoritmamız, gecenizi uyku döngülerine, süresine, düzenliliğine ve kesintilere göre otomatik olarak puanlar.

Akıllı Uyandırma

ScanWatch, hafif veya derin bir aşamada olup olmadığınızı bildiğinden, programınıza göre sizi uyandırmak için en iyi zamanı seçebilir. Uygulamada bir uyanma saati ayarlamanız yeterlidir ve ScanWatch sizi hafif bir titreşimle uyandırır.

Günlük yaşam arkadaşınız

Akıllı bildirimler

Önemli olan şeylere bağlı kalın: ScanWatch titreyecek ve seçtiğiniz herhangi bir uygulama için akıllı telefon bildirimlerinizin bir önizlemesini görüntüleyecektir. Dijital kurma kolu ile bildirim ön izlemesinde de gezinebilirsiniz.

Eşsiz pil ömrü
Düşük pil endişesini geçmişte bırakın ve şarjlar arasında 30 güne kadar dayanan hibrit bir akıllı saatle şarj cihazından özgürlüğün tadını çıkarın.

Tarama İzleme

30 güne kadar

FitBit Flex 2

5 güne kadar

Apple Watch Serie 5

18 saate kadar

Withings | HealthMate

Trendlerinizi takip edin

ScanWatch, trendleri görüntüleyebileceğiniz, içgörüler edinebileceğiniz ve rozetler ve programlarla ekstra motivasyon bulabileceğiniz Android ve iOS için mevcut olan ücretsiz Health Mate uygulamasıyla otomatik olarak senkronize olur.

Tedarikçi NatroNet Global 

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here