Anasayfa / Genel / Teknoloji ve Giyilebilir Teknoloji Ürünleri ne Nereden Ulaşabilirim

Teknoloji ve Giyilebilir Teknoloji Ürünleri ne Nereden Ulaşabilirim

Teknoloji Ve Giyilebilir Teknolojiler Ürünleri Konusun da Türkiye‘de Liderliğini Kmseye kaptırmayan NatroNet|Teknobin Yüzbinlerce Teknolojik ve Giyilebilir Teknoloji ürünlerini gerek yurt içi gerekse yurtdışı şubelerin de stoklarında bulundurmaktadır. Piyasa ya göre ürünlerinin ekonomik değerlerde satılmasının sebebi ise Yurt dışında kendi projelerini, bilindik markalara yaptırtmalarından kaynaklandığı bilinmektedir.

Teknoloji anlamında Natronet‘in einde barındırdığı ürün sayısı hiçte hafife alınır cinsten değil. örneğin geçen yıl ki stoklarında 9.89000 ürünün olduğunu açıklamışlardı. 2013 yılı iti bari ile Natronet Türkiye‘de Teknolojik Akıllı Teknolojiler ,Giyilebilir Teknolojilerin yanı sıra 350 bin çeşit farklı konsept’e girmiş dolaysı ile giyim,takı,ayakkabı,moda, moda saatler, ve sayamadığımız bir çok ürünüde bünyesine katmış.

Tüm ürünleri direkt olarak Toptan ve Perakan de de satabilen Natronet facebook,twitter, pinterest, instagram , google+1 web tv ,gibi sosyal mecralardan direkt olarak yapmış olduğu satış aylık ortalama 25 bin doların üstündedir. Natronet’in ürünlerini Ve kampanyalarını takip etmek için sosyal medya dan sıkı takip edebilirsiniz.
ürünlerini ve satışlarını hiç bir aracı kullanmaksızın satan Natronet en çok ve yoğun olarak kullandığı satış yaptığı mecra olarak instagram‘ı göstermektedir. Natronet’in ürünlerine ulaşmak takip etmek ve sipariş vermek için

www.instagram.com/teknobin adresinden takip edebilirsiniz.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *