Anasayfa / Haberler / Sibel Can’ın yarışmacı kızı başından vuruldu
Sibel Can'ın yarışmacı kızı başından vuruldu. SİLAHLI SALDIRI

Sibel Can’ın yarışmacı kızı başından vuruldu

Bir televizyon kanalında yayınlanan ses yarışmasındaki performansıyla tanınan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, Diyarbakır’daki evinde başından silahla vuruldu. Çok üzgün olduğunu belirten şarkıcı Sibel Can, “Nasıl kıydılar sana” diyerek duygularını dile getirdi.

 

Mutlu Kaya, yarışmada, şarkıcı Sibel Can'ın ekibinde yer alıyordu

Mutlu Kaya, yarışmada, şarkıcı Sibel Can’ın ekibinde yer alıyordu

DİYARBAKIR – Ergani ilçesinde ulusal televizyon kanalındaki ses yarışmasına katılan Mutlu Kaya, evinde uğradığı silahlı saldırıda yaralandı.
Fatih Mahallesi’ndeki evinde henüz kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce tabancayla başından vurulan Kaya, Ergani Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilen Kaya’nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Saldırıyı düzenleyen kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.
SİBEL CAN: NASIL KIYDILAR SANA
Olay nedeniyle üzgün olduğunu dile getiren şarkıcı Sibel Can, instagram hesabından Mutlu Kaya’nın fotoğrafını paylaştı.
Can, fotoğrafın altına “Benim güzel Mutlu kızım nasıl kıydılar sana. Çok üzgünüm. Yarışma sayesinde tanıdığım, binlerce pırlanta kızımızdan biri olan Mutlu’nun sağlık durumu şu anda çok kritik. Acil şifalar diliyorum. Dualarımızı eksik etmeyelim..” diye yazdı.

SİBEL CAN “VELİAHTIM” DEMİŞTİ
Ulusal televizyon kanalında yayınlanan yarışmanın jüri üyeleri arasında yer alan şarkıcı Sibel Can, 19 yaşındaki Mutlu Kaya’yı takımına katmak için Diyarbakır’a gitmiş ve Kaya’yı çalıştığı okul kantininde ziyaret etmişti. Can ayrıca genç yarışmacı için “veliahtım” demişti.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *