Anasayfa / Manşet / Razer Bu Ürünü ile Şok etti. (Video)
Razer Bu Ürünü ile Şok etti. (Video)

Razer Bu Ürünü ile Şok etti. (Video)

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış ekipman ve yazılımlarda önde gelen firmalar arasında olan Razer’ın yeni ürünü Firefly, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneğiyle donanmış Chroma aydınlatmaya sahip dünyanın ilk ultra ince dayanıklı mouse mat’i olarak göz dolduruyor.

 

Daha önce Razer’ın farklı ürünlerinde de gördüğümüz Chroma aydınlatma, bu mouse mat’te 16.8 milyon renk seçeneğinden ve reaktif, hare, spektrum gibi farklı kişiselleştirilebilir aydınlatma efektlerinden faydalanmamızı sağlıyor. Sol, sağ ve alt kenarlarında aydınlatmaya sahip olan Razer Firefly’ın, Chroma eklentili tüm Razer ürünleriyle senkronize edilebilir olması da bir diğer artısı.

Profesyonel oyuncular tarafından test edilen ve onlardan gelen geribildirimlerle tasarlandığı belirtilen Firefly, kontrol ve hız arasında denge kurmak için mikro dokulu apreye sahip. Cihazın yansıtıcı yüzeyi ise, fare hareketlerinin imlece hızlıca iletilmesini ve oyunda ihtiyaç duyulabilen ani cevap verme yeteneğini destekliyor. Razer’ın kurucusu ve CEO’su Min-Liang Tan, Razer Firefly ile ilgili şu açıklamalarda bulunmuş: “Razer Firefly, Chroma ailesi için yeni bir milat. Razer Firefly’ı yeni ve tamamen özelleştirilebilir Chroma aydınlatmanın yanı sıra, bir oyun mouse mat’inin sahip olabileceği en iyi bileşenlerle tasarladık. Kim demiş ki tarzınızla kazanamazsınız diye!”

Chroma özellikli Razer ekipmanları arasında, ödüllü Razer DeathAdder Chroma ve Razer Naga Epic Chroma oyun faresi, Razer BlackWidow Chroma oyun klavyesi ve Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklık da var. Chroma destekli tüm ürünler, 16.8 milyon özelleştirilebilir renk seçeneği sunuyor ve Razer Synapse destekliyor (Synapse, tüm cihazların aydınlatma renklerini ve Chroma cihazlar arasındaki kalıpları tek bir tıkla senkronize etmeye yarayan bir Razer yazılımı

Açıklamalara göre gelecek ay tüm dünyada piyasaya çıkacak olan Firefly, geliştiricilerin oyunlarına daha gerçekçi bir görsel deneyim katabilmek için entegre edebilecekleri Chroma SDK’da da yer alacak. Ürünün bahsi geçmeyen diğer özellikleri şu şekilde arkadaşlar: -Kaymaz kauçuk taban, -Altın kaplama, USB konektör (Chroma özelleştirilebilir aydınlatmayı çalıştırmak için), -2.13 metre, hafif, örgü fiber kablo, -Uzunluk: 355 mm x Genişlik: 255 mm x Yükseklik: 4 mm, -Yaklaşık ağırlık: 380 gr. FireFly’ın sistem gereksinimlerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz: -USB girişine sahip PC veya Mac, -Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)

Açıklamalara göre gelecek ay tüm dünyada piyasaya çıkacak olan Firefly, geliştiricilerin oyunlarına daha gerçekçi bir görsel deneyim katabilmek için entegre edebilecekleri Chroma SDK’da da yer alacak. Ürünün bahsi geçmeyen diğer özellikleri şu şekilde arkadaşlar:
-Kaymaz kauçuk taban,
-Altın kaplama, USB konektör (Chroma özelleştirilebilir aydınlatmayı çalıştırmak için),
-2.13 metre, hafif, örgü fiber kablo,
-Uzunluk: 355 mm x Genişlik: 255 mm x Yükseklik: 4 mm,
-Yaklaşık ağırlık: 380 gr.
FireFly’ın sistem gereksinimlerine de aşağıdan ulaşabilirsiniz:
-USB girişine sahip PC veya Mac,
-Windows 8 / Windows 7 / Windows Vista / Windows XP (32-bit) / Mac OS X (v10.8-10.10)

Video ile Baş başa bırakalım iyi seyirler.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *