PUBG Mobile’ın devasa battle royale haritaları hayli göz korkutucu olabilir.

Ancak oyunu ister tek başına ister bir ekiple katıl, bu basit taktikler kazanınca ekranda beliren “Haydi iyisin! Çorba parası çıktı 🙂 yazını görme şansını arttırabilir.

1. İyi bir iniş yap

Demek uçakta, adanın üzerinde süzülüyorsun. Nereye iniş yapmalısın?
Diğer oyunculardan uzakta ama açıkta olmayan bir yer seç. Mümkünse, kullanışlı eşyalar bulmanın en olası olduğu yerlere, yani binalara iniş yap.

PUBG Mobile İçin 5 İpucu: Devasa Battle Royale Haritaları Hayli Göz Korkutucu  Güzel bir manzara ama ne kadar hızlı düşersen eşya toplamaya o kadar çabuk   başlayabilirsin.

2. Hazırlıklı ol

Silahsız pek uzağa gidemezsin, bu yüzden ilk iş teçhizat kapmak: Yelekler ve kasklar kritik hasarları emiyor. Sağlık malzemeleri yara beresiz kalmanı sağlıyor. Unutma, başlangıç için herhangi bir silah hiç silah olmamasından daha iyi.

3. Kulaklarını açık tut

Ses, PUBG Mobile‘da güçlü bir müttefik.
Hoparlörlerinin sesini aç veya kulaklık tak, binaları arayan veya etrafta araç süren düşmanlarının yerini tespit etme şansın artacak.

4. Dur ve yere yat

Kendini ateş altında buldun ama ateşin nereden geldiğinden emin değil misin?
Olay yerinden kaç ve savaşa girmeden önce iyileşmek için siper al. Yerde yavaşça sürünmek de fark edilmemek için iyi bir taktik, özellikle dikkat çekmeyen bir kamuflaj giydiysen.

PUBG Mobile İçin 5 İpucu: Devasa Battle Royale Haritaları Hayli Göz Korkutucu
Suya mı giriyorsun? Düşman gözlerden saklanmak için su altına dal.

5. Dikkatli ol

Savaş alanı maç sırasında yavaşça küçülüyor. Beyaz bir daire ve sayacı ortaya çıkarmak için haritaya dokunarak savaş alanını gözetle. Sayaç sıfıra vardığında dairenin dışında yakalanırsan hasar alırsın. Kırmızı bir bölgedeysen, koş! Bu geçici sıcak noktalar, maçını hızla sonlandıracak rastgele bombalamaların hedefi

Bu uygulama sadece iPhone ve iPad’deki App Store’da bulunur.

Ekran Görüntüleri

Royale Pass M5: Ayna Alemi

Ayna Adasında sağ kalan son kişi olmak için savaş

 

Resmi PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS özel olarak cep telefonları için tasarlanmıştır.

İnanılmaz çatışmalar, 10 dakikalık zaferler.

EN EPİK BATTLE ROYALE OYUNU

Pek çok yeni etkinlikle ücretsiz.

PUBG MOBILE’da en üst sıraya tırman ve içinden geçtiği gibi serbestçe ateş et. PUBG MOBILE orijinal mobil battle royale oyunudur ve mobil cihaz nişancılarının en mükemmelidir.

 

HER ZAMAN, HER YERDE ÜCRETSİZ OYNA.

PUBG MOBILE’ı yeni bir ruh haliyle oyna! Hayal edilebilen en akıcı deneyimle ateş et ve çatışmalara gir. Hepsi ücretsiz!

 

İNANILMAZ ÇATIŞMALAR, 10 DAKİKALIK ZAFERLER

Silahlarını hazırla ve PUBG MOBILE’ın çatışma eşleştirme sisteminin çağrısına karşılık ver.

 

EPİK YENİ MODLAR

ARCANE iş birliği başlıyor! Ayna Adasına gir, ARCANE kahramanlarına dönüş, yeni becerilerin ve taktik ögelerin kilidini aç, Erangel, Livik ve Sanhok’ta yoğun savaşlar yap! Daha önce hiç yaşamadığın savaş deneyimleri yaşa!

 DEVASA HARİTALAR, DAHA FAZLA SAVAŞ

PUBG MOBILE, sana yeni bir heyecan fırtınası yaşatmak ve her haritada yeni bir hayatta kalma mücadelesi sunmak için pek çok seçeneğe sahiptir. Arkadaşlarını göreve çağır ve birlikte yeni modları oynayın! Gördüğün her şeye dilediğin gibi ateş et!

ÖZELLİKLE CEP TELEFONLARI İÇİN TASARLANDI

Özelleştirilebilir kontroller, eğitim modları ve arkadaşlarla sohbet özellikleri mevcuttur. Cep telefonlarındaki en akıcı kontrolleri ve en gerçekçi silahları deneyimle.

PUBG MOBILE sana en yüksek çözünürlüklü ögeleri ve oyunu sunar. İsteklerini dile getirirsen PUBG MOBILE senin çağrına cevap verir. Sadece dene ve ücretsiz olarak kullanabileceğin inanılmaz sayıdaki farklı silahlarla ateş et. Yeni ögeler, haritalar ve modlar sürekli olarak eklenmektedir!

PUBG MOBILE, cep telefonları için en yoğun ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyununu sunmaktadır. Atla, ekipmanlarını kuşan ve mücadele et. Epik 100 oyunculu klasik savaşlarda, ağır silah modunda, çok hızlı 4’e 4 takım ölüm maçlarında ve zombi modlarına hayatta kal. Hayatta kalmak anahtardır ve en son kalan kazanır. Görev seni çağırdığında atış serbesttir!

* İstikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir.

Yenilikler

Tüm Dünyadan 1 Milyardan Fazla Oyuncu

ARCANE şampiyonlarına dönüşmek için Ayna Adasındaki savaşa katıl!

Yeni Ayna Dünyası Modu

ARCANE iş birliği başlıyor! Ayna Adasına gir, ARCANE kahramanlarına dönüş, yeni becerilerin ve taktik ögelerin kilidini aç, Erangel, Livik ve Sanhok’ta yoğun savaşlar yap! Daha önce hiç yaşamadığın savaş deneyimleri yaşa!

VS AI Mod Güncellemesi

Daha büyük bir mücadele için yeni zorluk eklendi. Artık bu moda takım arkadaşlarıyla eşleşme olmadan savaşmak için her zaman ve her yerde girilebilir!

C1S3 Başlıyor

CYCLE 1 SEZON 3 geliyor! Geçmiş sezonların özel giysileri dönüyor! Çok miktarda yüksek kaliteli ücretsiz malzeme ve ödüller kazan!

Temel Deneyim İyileştirmeleri

Taşıma sistemiyle yeni taktikler! Düşmanlarla savaşırken bayılan takım arkadaşlarını ya da bayıltılan rakipleri yeni bir yere taşıyabilirsin!

Oyuncularımıza bir mobil cihazda en iyi battle royal deneyimini sunmaya devam edebilmek için maç bildirimleri, öldürme geri bildirimleri, özel buton ayarları, vb. iyileştirildi!

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın