https://www.akademiportal.com/natronet-global-expressin-hizmetleri/

NatroNet Global Toptan ve Perakende Ürün Tedarikçisi olarak merkezi Almanya’da bulunan 18 ülkede faaliyet gösteren toptan ve perakende başta olmak üzere ürün tedariği sağlayan ve bir çok hizmete hakim olan bir firmadır. NatroNet Global Türkiye dahil bir çok ülkede ürün tedarikçisi ve hizmetleri konusunda faaliyet göstermektedir.”

Bazı merak edilen sorular ve cevapları:

Sıkça karşılaştığımı bazı sorular için buradan soru cevap şeklinde sizinle bazı önemli hususlara değinmek istedik.

1) Soru : Bir çok ürünler Çin vs sitelerde fiyatları ucuzken sizde neden pahalı?

Cevap: Değerli takipçilerimiz görüyoruz ki Çin sitelerinden 3-5 kuruşluk bedava ürün alabilmek için, Çin sitelerini met eden ve ürün tanıtım videoları çeken bazı ip cambazı sözde kendilerini Youtuber olarak adlandıran kişiler var. Öncelikle belirtmek isteriz ki, Çin sitelerinden alınan ürünlerin hiç bir şekilde Garantisi olmaz, her ne kadar ürünü gönderin deseler bile ürünün tekrardan Çin’e ve satın aldığınız firmaya gidiş geliş kargo maliyetleri size yansıtılır ayrıca ürününüzün geri geleceği kesin değildir. Hal böyle iken NatroNet Global olarak Çin sitelerinden aldığınız veya alabileceğiniz tüm ürünleri sizlere getiriyoruz ve Türkiye’de perakende satış sitemiz olan Teknobin vasıtası ile bu ürünleri GARANTİLİ bir şekilde satıyoruz. Ürünlerde çıkabilecek sorunlar ve arızalar için Türkiye’de kendi bünyemizde teknik servis ağımız bulunmaktadır. Pek çok ürünü Garanti kapsamı içerisinde arıza yapmış ise bire bir sıfır ürünle değiştiriyoruz (Kullanıcı hatalarından ötürü oluşabilecek arızalar için geçerli değildir)

2) Soru: Ben Çin sitelerinden beğendiğim bir ürünü NatroNet Global ‘den sipariş verdiğimde her hangi bir GÜMRÜK vergisi ile karşılaşır mıyım? NatroNet Global ‘den verilen ürünlerde de GÜMRÜĞE takılma olasılığı oluyor mu?

Cevap: Dilediğiniz tüm ürünleri NatroNet Global‘den sipariş verebilirsiniz. V.S her hangi bir Çin sitesinde gördüğünüz ürünün resmini veya linkini www.teknobin.online destek ekibimize iletmeniz neticesinde ürün hakkında fiyat ve teslimat bilgisi alabilirsiniz, onaylamanız durumunda siparişinizi NatroNet Global‘e verebilirsiniz. NatroNet Global‘de vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili size hiç bir şekilde GÜMRÜK vergisi çıkmaz, Ürünleriniz size direkt olarak NatroNet Global Türkiye ofisi tarafından teslim edilir hiç bir ürününüz bu doğrultuda GÜMRÜĞE takılamaz tüm resmi süreçleri NatroNet Global Türkiye ekibi yönetir size sadece vermiş olduğunuz siparişi Türkiye’de Yurtiçi kargo’nun teslim etmesini beklersiniz. (Türkiye’de kargo firması olarak Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız hiç bir ürün için kargo ücreti ödemezsiniz)

Kafanıza takılan sorularınız var ise bu soruları bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz.
WWW.TEKNOBİN.ONLİNE 7/24 destek ekibimiz sizlere destek vermek için hazırdır

NatroNet Global‘in değerleri İnsan odaklıdır. Müşterilerine kaliteli ürünler ve kaliteli hizmetler sunabilmek ilkelerinin ve prensiplerinin köşe taşlarını oluşturmaktadır. Müşterilerine ürünleri ve hizmetleri konusunda şeffaf dürüst ve ilkeli duruşu, teknik bilgisi, siz değerli müşterilerimizin yanlış bir ürün veya hizmet almaması için bilir kişilerimiz tarafından önerilerde bulunur. “Önce İnsan.”

NatroNet Global‘in Türkiye’de tek resmi satış ağı TeknoBin’i ve sergilenen ürünlerimizi instagram’da takip edebilirsiniz İnstagram/TeknoBin

Saygılarımızla,  

NatroNet Global basın yayın ilişkileri


  

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here