Almanya Başbakanı Angela Merkel’den sosyal paylaşım siteleriyle ilgili ilginç bir açıklama geldi. Merkel, Facebook’u çamaşır makinesine benzetti. Zira Merkel’e göre Facebook yararlı ama mutluluk getirmez.

Almanya Başbakanı Angela Merkel Facebook’la ilgili ilginç bir açıklamda bulundu. Merkel, “Mutluluğu Facebook’la yakalayamazsınız” dedi ve sosyal paylaşım sitelerinin yararlarını kabul etmekle birlikte memnuniyetin Facebook’ta aranmaması gerektiğini söyledi.

Almanya Başbakanı, Facebook’u ev aletlerine benzetti. Merkel, “Benim de Facebook sayfam var parti lideri olarak. Bence birçok kişi için Facebook harika bir şey. Ama Facebook tüm yaşamınızı mutlu edemez. Facebook otomobil veya bir çamaşır makinası gibi. Facebook sayfanız var diye bir anda otomotik olarak harika arkadaşlarınız olacak diye düşünmemelisiniz” dedi.

Dünyanın en büyük sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook’un 1,4 milyar kullanıcısı bulunuyor.

ÇOK YERİNDE BİR TESBİT OLDUĞUNA KADILMADAN EDEMEYECEĞİM. KİMSE FACEBOOK’TA MUTLULUK ARAMASIN HERKES GERÇEK SOSYAL HAYATA DÖNSÜN SANAL HAYAT REEL HAYATI BİTİRDİ,İNSANLARIN ÖZ DEĞERLERİNİ KAYBETMESİNE SEBEBİYET VERDİ. AYNI ODA DA OTURAN EVLAT ANNE BABASI İLE KONUŞAMAZ HALE GELDİ BİR ÇOĞU KARISINDAN ÇOK TELEFONU İLE YATAĞA GİRER OLDU..

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here