Meral Akşener’den zehir zemberek sert açıklamalar: Biz de bir ittifak yaptık sinirleri çok bozuldu.

Bak aynaya hain kimmiş göreceksin.

Utanmasalar kendilerine oy vermeyen herkesi FETÖ’cü ilan edecekler!

BU ÜLKE SİZİN KEYFİNİZE GÖRE YÖNETİLEMEZ

Sayın Erdoğan’a şunu sormak isterim: Sınır boylarına mülteci yerleştirmek Türkiye için en tehlikeli işlerden birisidir. Bu kadar devlet, millet sevgisizliği, kendinden başka hiçbir şeyi düşünmeme hali, Türkiye’yi getirdiği nokta budur. Açıkça ifade ediyorum, bu ülke sayın Erdoğan’ın keyfine göre yönetilemez. Ettirmeyeceğiz.

SAYIN ERDOĞAN, GİTTİĞİN YOL, YOL DEĞİL

Ve liman kenti Mersin ihracatı 2.8 milyar dolardı, 1.8 dolara düştü. Bu milletin yaptığı sanayi tesislerini sattı, 70 milyar dolar aldı, yandaşların ceplerine koydu.

Sizin cebinize ne girdi? Hiç. Buradan sesleniyorum: Sayın Erdoğan gittiğin yol, yol değil. Eğitimin içine tükürdün. Ne yapalım diploman yok? Sen okumamışsın. Bırak çocuklar okusun. Gençlere neden umutlarını kaybettiriyorsun.

Her bir gencime iş bulacağım.

bulamıyorsam, iş bulana kadar vatandaşlık maaşı ödeyeceğim. O gençlere güveneceğiz, o gençlerin fikirlerine önem vereceğiz. O gençlerin Türkiye ile ilgili umutlarının hayata geçmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Atanamamış öğretmenlerin atanmasını sağlayacağız.

KANUNU ÇIKARAN SENSİN, BİZ İTTİFAK YAPINCA SİNİRLENİYOR

Bu adam ittifak ustası. Önce ittifakı PKK ile yaptı. Oradan bir şey çıkmadı FETÖ ile yaptı, oradan da bir şey çıkmadı. Sonra Cumhur ittifakı yaptı. Her ittifaktan sonra ‘Allah’ım beni affetsin, kandırıldım’ dedi. Yazık, her konuda kandırılıyor. Ama bir konuda çok uyanık. Yandaş müteahhit konusunda çok uyanık. Bu arkadaşla aynı yolda yürümenin mümkünatı yok. İttifak uzmanı kendileri. Biz ittifak yapıp adını ‘Millet ittifakı’ koyunca çok sinirlendi. Yahu ittifak kanununu çıkaran sensin. Şimdi ittifak yapanlar vatan haini. Bak aynaya hain kim göreceksin.

Emin Çölaşan’ın bugünkü yazısından: Bugünkü yazım benim değil, tümüyle Bay Devlet Bahçeli’nin sözlerinden oluşuyor. Üzerinde herhangi bir yorum yapmıyorum!

İşte ağzından çıkan o sözler!

Lütfen dikkatle okuyunuz, Türkiye’de kimlerin nasıl siyaset yaptığını, kimlerin nasıl hiç sıkılmadan, büyük bir pişkinlikle nasıl 180 derece çark ettiğini bir kez daha görünüz!

1- İki yanlıştan bir doğru çıkmaz, tekeden süt sağılmaz, bardağa tuz konulmaz, suda ateş yanmaz. Recep Tayyip Erdoğan’dan da cumhurbaşkanı olmaz.

2- Hedeflenen başkanlık sistemi değil bsistemidir. Erdoğan ve Öcalan başkanlık sisteminde söz kesmiş, bölücü çevrelerden gelen mesajlar da bunu doğrulamıştır.

3- Erdoğan’a sesleniyorum, sen millilikten ne anlarsın? Senin sözde milliliğin sandık görülünce meydana çıkar. Aday Erdoğan bil ki, sen milli olamazsın, sen milli kalamazsın. Bir insanın milli olması için vatana, bayrağa ve millete şaşı bakmaması lazımdır. Bir insanın milli olması için gayri milli unsurlara eğilip diz çökmemesi şarttır.

4- Erdoğan’ın Bozkurt simgemize düşmanlığını biliyoruz. MHP nefretine de uzun zamandır şahidiz. Milliyetçiliği ayaklar altına alacak kadar kimliksiz olduğu da malûmunuzdur. Madem Bozkurt işaretine Erdoğan tahammülsüzdür, o halde hodri meydan.

5-Sayın cumhurbaşkanı kendisine bir çeki düzen vermeli, sözlerinin nereye gittiğini iyi düşünmeli. Her gün analar ağlıyor. Geceleri nasıl uyuyor, hiç mi vicdanı sızlamıyor. Sonu felakettir cumhurbaşkanının.

6- Açıktır ki Türkiye, Recep Tayyip Erdoğan kaynaklı bir bunalım çemberine, üslûp kirliliğine, hakaret çıkmazına mahkûm edilmiştir. Erdoğan konuştukça Türkiye’nin tansiyonu yükselmekte, görüş ayrılıkları keskinleşmektedir.

 

[divider]

Twitter | Facebook | Pinterest | Akademi Portal  YouTube

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here