Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat

5ATM ve IP69K Su Geçirmez
Bluetooth Araması ve Bluetooth Müzik Çalma
1.72 inç Ekran | 50 Gün Bekleme Süresi
24 Spor Modu | Sağlık İzleme

✅Buletooth Dail Call Speaker – Olağanüstü Bluetooth yonga seti ile güçlendirilen TANK MI PRO, yalnızca telefon görüşmesi yapmanıza veya almanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda uyumlu akıllı telefonunuzdan müzik çalmanıza da olanak tanır. Saati doğrudan arama yapmak ve cevaplamak için kullanmak, bir cep telefonunu sporda ve hayatta tutmak için elverişsiz olan sahneleri daha özlü ve akıllı hale getirir.

✅Askeri Standart Doğrulama – Özel kompozit malzemeler ve metal kabuk, kadınlar ve erkekler için akıllı saatlerimizin sıcaklık, düşük basınç yüksekliği, toz geçirmezlik, tuz püskürtme, sıvı kirliliği vb. dahil olmak üzere düzinelerce standart testten geçmesini sağlar. açık hava aktivitelerini seversin

✅Hasarlara Karşı Son Derece Dayanıklı – Tamamen kapalı ince kabuk tasarımlı android akıllı saat, 50m (5ATM su geçirmez) derin suya daldırılabilir. Askeri saatimiz, zorlu koşullardan sağ kurtulduğunu kanıtlamıştır ve spor saati yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı ortamlarda kullanıma uygun hale getiren delme, kırma ve sıcak buharla yıkama testini geçmiştir.

✅Verimli Bir Hayat Yaşayın – Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için android telefonlar için Kospet akıllı saat, daha iyi bir görsel deneyim için dokunmatik ekran ve 1.72” üst düzey parlaklık ve 280×320 çözünürlük gibi özelliklerle birlikte gelir. 220 mAh Li-Polimer pil sayesinde 50 günden fazla bekleme süresi olan kalp atış hızı izleme saati. 10 günlük kullanım süresi ile tüm hafta boyunca iletişim kurun ve eğlenin

✅Sağlık Durumunuzu Bilin – Tansiyon saati, sağlığınız, 24 saat boyunca nabzınız ve gerçek zamanlı tansiyon ve kan oksijeniniz hakkında veri toplayan gerçek zamanlı bir izleme özelliğine sahiptir. Erkekler ve kadınlar için spor saatleri uykuyu izlemenize yardımcı olur. Fitness izci saati, gün boyunca yakılan kalorilerin kontrol edilmesini sağlayan bir pedometre içerir.

KOSPET TANK M1 PRO Başka akıllı saatlere benzemez…

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Hasarlara Karşı Son Derece Dayanıklı – Tamamen kapalı ince kabuk tasarımlı android akıllı saatimiz 50m (5ATM su geçirmez) derin suya daldırılabilir. Askeri saatimiz, zorlu koşullardan sağ kurtulduğunu kanıtlamıştır ve spor saati yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı ortamlarda kullanıma uygun hale getiren delme, kırma ve sıcak buharla yıkama testini geçmiştir.

Verimli Bir Hayat Yaşayın – Günlük hayatınızı kolaylaştırmak için android telefonlar için Kospet akıllı saat, daha iyi bir görsel deneyim için dokunmatik ekran ve 1.72” üst düzey parlaklık ve 280×320 çözünürlük gibi özelliklerle sahiptir. 50 günün üzerinde bekleme süresi olan 380mAh Li-Polimer pil, kalp atış hızı monitörü saati sayesinde, 15 günlük kullanım süresi ile tüm hafta boyunca iletişim kurun ve eğlenin

Sağlık Durumunuzu Bilin – Tansiyon sağlığınız, 24 saat boyunca nabzınız ve gerçek zamanlı tansiyon ve kan oksijeniniz hakkında veri toplayan gerçek zamanlı bir izleme özelliğine sahiptir. Erkekler ve kadınlar için spor saatleri uykuyu izlemenize yardımcı olur. Fitness izci saati, gün boyunca yakılan kalorilerin kontrol edilmesini sağlayan bir pedometre içerir.

Aktivitelerinizi Yolda Tutun – Kospet akıllı saat, koşu, yürüyüş, patika koşusu, bisiklete binme, tırmanma, kayak, yüzme, basketbol, ​​futbol ve beyzbol gibi 24 spor modu ile birlikte gelir. Bluetooth saat verilerimizin verimliliği ve doğruluğu, zamanında dinlenmenizi ve tüm fiziksel aktivitelerinizi gerçekleştirmenizi hatırlatır.

NatroNet Global güvencesi ve Garantisi ile…

Buletooth Dail Call Speaker – Olağanüstü Bluetooth yonga seti ile güçlendirilen TANK MI PRO, yalnızca telefon görüşmesi yapmanıza veya almanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda uyumlu akıllı telefonunuzdan müzik çalmanıza da olanak tanır. Saati doğrudan arama yapmak ve cevaplamak için kullanmak, bir cep telefonunu sporda ve hayatta tutmak için elverişsiz olan sahneleri daha özlü ve akıllı hale getirir.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

KOSPET TANKI M1 PRO | Bluetooth Çağrı Akıllı Saati

Yeni yükseltilmiş MIL-STD dayanıklı dış mekan akıllı saatimiz olan Tank M1 Pro, Bluetooth aramaları, müzik çalma, 5ATM ve IP69K su geçirmezlik, 50 günlük pil ömrü, 24 spor modu, sağlık yönetimi ve daha fazlasını sağlar.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

TASARIM

TANK M1 PRO, hafif tasarımında medya uzmanlarını şaşırtan sezgisel bir arayüze ve pil ömrüne sahiptir.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Askeri Test

Keskin kenarları ve köşeleri ile TANK M1 PRO, sert bir spor stiline sahiptir ve onlarca askeri standart testten geçmiştir.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

TANK açık hava sporları için üretilmiştir

KOSPET‘in yeni geliştirilmiş Rugged serisinden biri olan TANK M1 PRO, açık hava etkinlikleri için mükemmeldir. Hızla değişen irtifalara sahip açık hava etkinlikleri yaparken bu akıllı saat, fiziksel durumunuzu gerçek zamanlı olarak izlemenize olanak tanır.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Mükemmel Ergonomik Tasarım

TANK M1 PRO, harika bir görsel deneyim için 280 x 320 çözünürlüğe sahip 1.72”, yüksek parlaklıkta IPS ekrana sahiptir. Kasa, dokulu bir his için metal püskürtme teknolojisi ile işlenmiştir. 65g ağırlığı ve süper yumuşak nefes alabilen kayışı ile Tank M1, rahat bir kullanım deneyimi sunar.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Keşif

Zorluklara aldırmadan ilerleyen, yokuş ve dinginlik üzerinde yürüyen TANK M1 PRO, tüm dünyayı sizinle birlikte keşfetmek için yapılmıştır.

24 Spor Modu

TANK M1 PRO, 24 spor modunun akıllıca tanınmasına sahiptir. Bu modlar, telefon uygulamasında eksiksiz bir rapor oluşturmak için adım, mesafe, yakılan kalori ve aktif dakika gibi tüm gün etkinliklerini kaydeder.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

50m su yalıtımı ile deniz sporlarında yeni becerilerin kilidini açın

50m ATM su geçirmezlik derecesine sahip TANK M1 PRO ile giyerken yüzmenin keyfini çıkarın.

Mükemmel tasarım, Geek deneyimi

Eşsiz ve şık tasarımı, aşırı üçlü savunma performansı ve süper uzun pil ömrü ile TANK M1 PRO dünyayı keşfetmeye hazır.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

SAĞLIK İZLEME

Kalp atış hızı izleme, kan oksijen izleme, kan basıncı algılama, uyku izleme.

24 saat statik kalp atış hızı ve dinamik kalp atış hızı uyarısı

HRS3605 yüksek hassasiyetli kalp atış hızı sensörü ile donatılmış TANK M1 PRO, kalp atış hızı verilerinizi gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Kalp atış hızınız çok yüksek olduğunda egzersiz yoğunluğunuzu ayarlamanızı hatırlatmak için kalp atış hızı uyarısını da açabilirsiniz.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Oksijen satürasyon testi ile açık hava maceralarınız sırasında kendinizi koruyun

Egzersiz yaparken veya dışarıda keşfederken, egzersizin süresi ve yoğunluğu arttıkça, aşırı egzersizden kaynaklanan hasarı önlemek için kan oksijen seviyemize gerçek zamanlı olarak göz kulak olmamız gerekir.

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth AramaKospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Ürün parametreleri

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Kospet Tank M1 Pro Akıllı Saat 5ATM ve IP69K Su Geçirmez Bluetooth Arama

Satış destek ekibimiz eşliğinde sipariş talimatınızı vermek için hemen Satış destek ekibimize ulaşarak sipariş verin indirim kazanın.

Satış destek ekibine bağlanmak için » tıklayın

WhatsApp Satış destek ekibi için

Kospet Tank M1 Pro ürününü satın almak için tıklayın

 


Sosyal medya’da bizi takip edin

Twitter  Instagram  YouTube

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın