Anasayfa / Haberler / Kiralık rezidansın banyosundan ‘358’ kilo eroin ele geçirildi
Kiralık rezidansın banyosundan '358' kilo eroin ele geçirildi

Kiralık rezidansın banyosundan ‘358’ kilo eroin ele geçirildi

İstanbul Esenyurt’ta kiralık bir rezidansın banyosunda 3 milyon euro değerinde 358 kilo eroin ele geçirildi.

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yüklü miktardaki uyuşturucunun yurtdışına kaçırılmak üzere bir evde saklandığı bilgisi üzerine soruşturma başlattı. Yapılan tespitlerin ardından harekete geçen ekipler, Esenyurt’ta bir rezidansta kiralanan daireye yönelik operasyon düzenledi. Evde yapılan aramalarda toplam 358 kilo eroin maddesi ele geçirildi.
UYUŞTURUCU EVİN BANYOSUNDA ELE GEÇİRİLDİ Uyuşturucular rezidans dairesinin banyosunda ele geçirildi. Uyuşturucuların İran uyruklu uyuşturucu taciri K.A.’ya ait olduğu ve operasyonda son anda kaçmayı başardığı öğrenildi. K.A.’nın uyuşturucuları evin banyosunda 605 ile 42 ayrı paket halinde gizlediği gözlendi.

UYUŞTURUCU EVİN BANYOSUNDA ELE GEÇİRİLDİ
Uyuşturucular rezidans dairesinin banyosunda ele geçirildi. Uyuşturucuların İran uyruklu uyuşturucu taciri K.A.’ya ait olduğu ve operasyonda son anda kaçmayı başardığı öğrenildi. K.A.’nın uyuşturucuları evin banyosunda 605 ile 42 ayrı paket halinde gizlediği gözlendi.

UYUŞTURUCULAR 3 MİLYON EURO DEĞERİNDE Operasyonda ele geçirilen 358 kilo eroinin piyasa değerinin 3 milyon euro değerinde olduğu ifade edildi. Uyuşturucu taciri K.A.’nın rezidans dairesini 700 TL’ye kiraladığı ortaya çıktı. Ele geçirilen uyuşturucuların İran üzerinden yurda sokulduktan sonra çeşitli Avrupa ülkelerine sevk edilmek istendiği değerlendiriliyor. Narkotik polisi, olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken kaçan şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışmalar ise sürüyor.

UYUŞTURUCULAR 3 MİLYON EURO DEĞERİNDE
Operasyonda ele geçirilen 358 kilo eroinin piyasa değerinin 3 milyon euro değerinde olduğu ifade edildi. Uyuşturucu taciri K.A.’nın rezidans dairesini 700 TL’ye kiraladığı ortaya çıktı. Ele geçirilen uyuşturucuların İran üzerinden yurda sokulduktan sonra çeşitli Avrupa ülkelerine sevk edilmek istendiği değerlendiriliyor. Narkotik polisi, olayla ilgili soruşturmayı sürdürürken kaçan şüphelinin yakalanması için başlatılan çalışmalar ise sürüyor.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *