Anasayfa / Genel / İstanbul Başakşehir’de milyonluk soygun

İstanbul Başakşehir’de milyonluk soygun

İstanbul Başakşehir’de para taşıma aracından içerisinde 1 milyon lira bulunan çuvalı alan soyguncular kayıplara karıştı.

İstanbul Başakşehir’de para transferi yapan bir firmaya ait aracın kapısını kıran kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, 1 milyon liralık para çuvalını alarak kaçtı.

Kuyumcukent’ten para nakil aracıyla para alan 3 görevli, İkitelli Bedrettin Dalan Bulvarı İkitelli Sanayi Metro Durağı’ndaki depolarına geldi.

Görevliler aracı metro durağının yanında bırakan görevliler, market arabasına koydukları ve ellerine aldıkları paralarla asansöre binerek, depoya indi.

Bir süre sonra kalan paraları almak için geri dönen görevliler, arabanın kapısının zorlanarak açıldığını gördü. Görevliler, yaptığı incelemenin adından araçtaki içerisinde yaklaşık bir milyon lira bulunan bir çuvalın alınmış olduğunu belirledi.

Bunun üzerine görevliler durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, araç üzerinde ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Görevlilerin ifadesine de başvuran polis ekipleri, para nakil aracını soyan kişi ya da kişileri yakalamak için bölgede geniş çaplı arama başlattı.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *