Seksin heyecanı her yerde farklıdır. Siz de hareketli bir cinsel hayat isteyenlerdenseniz, seksi sadece yatak odanızla sınırlı tutmayın. Arabada, asansörde, merdiven boşluğunda aklınıza gelen her yerde seks yapın. Peki sizin böyle bir hayaliniz ya da gerçekleştirecek cesaretiniz var mı?

Uçakta

Değişik ve heyecan verici bir deneyim olabilir. Ancak uçakta seks için tuvaleti kullanacaksanız, hosteslerin serviste olduğu zamanı seçmeniz gerekir. Bu sayede yakalanma riskiniz en aza düşer. Özellikle uzun yolculuklarda ışıklar söndükten sonra bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Uçak içerisindeki battaniyeleri kullanarak unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Asansörde

Bu heyecanı yaşamak için sadece oral seks bile yeterli olabilir. Hem oral seks beklenmedik bir durumda toparlanmanızı sağlayabilir. Eğer o gün etek giymişseniz bu deneyimi daha kolay yaşayabilirsiniz. Fakat plazalarda bunu denemeden önce etrafta kamera olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Merdiven Boşluğunda

Bu deneyimler için sensörlü otomatların olmadığı apartmanlar daha ideal diyebiliriz. Kapı zilinin ve otomat düğmesinin mümkün olduğunca yakınlarında olmayın ki başınıza ani şeyler gelmesin.

Arabada

Arabanın ön koltuğunda kısa bir ön sevişmeden sonra arka koltukta daha rahat hareket etmek sizce de iyi olmaz mı? Partneriniz araba kullanırken oral seks yaparak ona gerçek bir sürüş deneyimi yaşatabilirsiniz. Aman dikkat kaza olmasın!! Bir de arabada seks yaparken camların kapalı olmasına dikkat edelim ki sesleriniz çevreden dikkat etmesin.

Ofiste

Zor durumda kalmamak için kameralara dikkat edin. Partnerinize bir sürpriz yapıp ofisine gidebilir, kapıyı kilitleyerek striptiz yapabilirsiniz.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here