Anasayfa / Haberler / Google Translate ile “doküman” çevirmeye hazırmısınız?
Google Translate ile "doküman" çevirmeye hazır olun!

Google Translate ile “doküman” çevirmeye hazırmısınız?

Arama motoru devi Google’den yeni bir hizmet daha, hayatımız kolaylaştıran bir çok hizmete imza atan Google’den metin veya web sitesi adresi ya da bir dokümanı hızlı bir şekilde çevirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Google Translate, yakın zamanda bazı komik hatalarlada gündeme gelmişti. Google Translate her ne kadar tama anlamıyla çevirme yapamasada en azında bir bir metinde ne anlatılmak istendiği anlamada zorluk çekmiyoruz, hiç olmazsa eskiden olduğu gibi Türkçe-İngilizce sözlük aramak zorunda kalmıyoruz.

Google translate işlemini ses çeviremeye kadar götürmeye kararlı, karşılıklı iki kişinin konuşmasını çevrimek üzereine odaklanan Google normal translate hatalarının giderilmesi için Google Çeviri'nin geliştirilmesine yardımcı olun demeyi ihmal etmiyor.

Google translate işlemini ses çeviremeye kadar götürmeye kararlı, karşılıklı iki kişinin konuşmasını çevrimek üzereine odaklanan Google normal translate hatalarının giderilmesi için Google Çeviri’nin geliştirilmesine yardımcı olun demeyi ihmal etmiyor.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *