Corriere della Sera gazetesinin haberine göre Berlusconi, yakın bir zaman önce Suudi Arabistan Başbakanı ve kraliyet tahtının bir numaralı varisi Prens Muhammed bin Nayef’e, bir siyasetçinin “Versailles sarayını bile gölgede bırakır” dediği vilasını gezdirdi.

Ancak Prens Nayef’in villayı Suudi kralı amcası Salman bin Abdülaziz el Suud adına alacağı öne sürülüyor.

Kral, Fransız Rivierası’nda bir plajın kendine tahsis edilmesi üzerine oluşan tepkiler nedeniyle bu ay tatilini yarıda kesmişti.

Sardinya adasındaki "Villa Certosa" adlı villa 168 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. 6 yüzme havuzu olan villanın bahçesinde yapay bir yanardağ da bulunuyor.
Sardinya adasındaki “Villa Certosa” adlı villa 168 dönümlük bir arazi üzerine kurulu. 6 yüzme havuzu olan villanın bahçesinde yapay bir yanardağ da bulunuyor.

Villa, İtalyan basınının ‘bunga bunga” adını verdiği seks partileriyle gündeme gelmişti. 78 yaşındaki Berlusconi, burada reşit olmayan bir kızla ilişkiye girdiği iddiasıyla yargılanmıştı.

Times gazetesi Berlusconi’nin paraya ihtiyacı olduğuna dair bir işaret olmadığına dikkat çekiyor.

Berlusconi’nin sahibi olduğu Milan futbol kulübünün yüzde 48 hissesini gelecek ay villayla hemen hemen aynı fiyata satması bekleniyor.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın