Dünyadan Çok Şaşırtan Cinsellik Örf – Adetler

Eğer arabanızın lastiği patlak ise sevişemesiniz

Arizona’da Cottonwood yasalarına göre arabanızın lastikleri sağlamsa sevişmenizde bir problem yok ancak lastiği patlak olan arabada sevişmek yasak.

Cinsel aktivite için ışıkların kapalı olması şart

Romboch, Virginia’da yasalar seks yaptığınız sırada odanızda kullandığınız ışığa karışıyor. Burada ışıklar açıkken cinsel aktivitede bulunamazsınız. Çünkü Romboch, Virginia’da yasalar gereği ışıklar açıkken cinsel aktivitede bulunmak yasalara aykırıdır.

Bekar erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşılayan hizmetli

Hindistan’da sıradan ev işlerini yapan kadınlar düşündüğümüz kadar sıradan değil! çünkü sıradan ev işlerini yapan kadınlar evdeki bekar erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını karşılamakla yükümlü.

Guyana’da banyoda cinsel ilişkiye girmek yasak

Guyana’da banyoda seks yaparken yakalanırsanız kendinizi boyanmış ve bir eşeğin arkasına bağlanarak şehrin ortasında geziyor durumda bulabilirsiniz.

Günlerden pazar ise Hartford’da karınızı öpemezsiniz!

Eğer Hartford`da evli bir çift iseniz pazar günü eşinizden öpücük beklemeyin deriz! çünkü Hartford`da pazar günü kocanın eşini öpmesi yasaktır.

Byelorussia’da erkekler bir hafta boyunca yatak odasından uzak durabilir

Belarus’da erkeklerin bir hafta yatak odasından uzak durma haklarının olduğunu biliyor muydunuz?Belarus’da bir erkek bütün bir hafta boyunca kendini yatak odası aktivitelerinden uzak tutabilir. Fakat iki hafta boyunca hiç karısıyla birlikte olmaması yasalara aykırıdır.

Laos’da en erotik bölge ayak

Dünyanın birçok ülkesinden farklı olarak laos’da kadınların ayakları en erotik bölge kabul ediliyor. Bu nedenle kadınların ayaklarını göstermeleri yasak.

Düğünün ortasında gerdek gecesi

Gipssland bölgesinde yeni evlenen çiftler gerdek gecelerine düğünün ortasında giriyorlar. Düğüne gelen tüm konuklar yeni evli çiftin sevişmesine şahit oluyor.

Para Guam’da bakirelerin evlenmesi yasak

Guam yasalarına göre bakilerin evlenmesi kesinlikle yasaktır. Bu nedenle guam’da erkekler için değişik bir meslek ortaya çıkmış. “bekaret bozuculuk.” bu mesleği yapan erkekler şehir şehir gezerek bakire kızlarla para karşılığı ilişkiye giriyor.

Güney Afrika Cumhuriyeti’nde sevişme başına para!

Johannesburg’da kadınsanız eşinizden her sevişme başına para talep etmek sizin hakkınız…

Tayvan’daki ilginç seks kuralı

Tayvan yasaları, gelinin bekaretini almayı damatlar için sıkıcı ve istenmeyen bir görev olarak değerlendirmiş ve yeni gelinin bekaretini damadın akraba ya da arkadaşlarından birisinin almasını yasalaştırmış.

Kolombiya’da ilk gece kaynana yatak odasında

Kolombiya-Cali yasalarına göre, gelinin annesi, gerdeğe giren çiftlere yatağın bir kenarında oturarak tanıklık ediyor.

 

 

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here