Anasayfa / Genel / Dünyada Bir İlk; 2 bataryalı akıllı telefon Innos

Dünyada Bir İlk; 2 bataryalı akıllı telefon Innos

Akıllı telefonların pil kapasiteleri her ne kadar gelişse de aynı oranda artan ekran teknolojisi ile aslında kullanım avantajı açısında yerimizde sayıyor ve yine gün ortasında bataryası boşalmış akıllı telefonumuz ile kalakalıyoruz.

Ülkemizde her ne kadar bilinmese de Çin pazarından iddialı markalar arasında yerini alan Innos, dünyada bir ilki gerçekleştirerek çift bataryalı yeni akıllı telefonu D6000’i duyurdu.

Günümüzde çift sim’li akıllı telefonlara talep artarken çif bataryayla karşımıza çıkan Innos D6000, şimdiden akıllı telefon kullanıcılarının beğenisini toplamış durumda.

Üzerinde 2480 mAh’lık dahili ve onun üzerinde 3520 mAh gücünde bir batarya bulunduran Innos D6000, kullanıcılar tarafından da oldukça beğenildi. Biraz kalın bir gövdeye sahip olsa da 3-5 gün dayanan pil ömrü sebebi ile kalınlık kullanıcılar tarafından göz ardı ediliyor.

290 dolardan satışa çıkan Innos D6000 ’da sunulan bir diğer seçenekte 160 dolara satılan MediaTek işlemcili ve 2GB RAM’li gelen bir diğer modeli oldu.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

Hakkında Akademi Portal

Akademi Portal

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Güvenlik *