Yeni bir iPhone almadan iPhone‘unuzu çift ekranlı yapma fikrinene dersiniz? popSlate tarafından geliştirilen ve arkasında E-kağıt teknolojisi yatan bu proje iPhone iPhone kullanıcılara çift ekranTeknolojisi imkanı sunuyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının ve özellikle iPhone kullanıcılarının oldukça şikayetçi olduğu bir konu olan pil ömrünü daha iyi hale getirebilmek için tasarlanan projede günde defalarca kez baktığımız bildirim, mesaj ve saat gibi konular için alternatif bir ekran keyfi sunuluyor.

iPhone 5 ve sonrası için kullanılabilir olan ve iPhone’unuzu çift ekranlı yapan bu kılıfla 5S ve 6 için geliştirilen, kılıfla eğer iPhone’unuzun ana ekranını kullanmazsanız tek bir şarjla 1 hafta boyunca iPhone’unuzu kullanabileceğiniz söyleniyor (İdda). iPhone’unuza takacağınız kılıfla elde ettiğiniz 2. ekranın boyutuda 4 inç büyüklüğünde.

Kılıfı aldıktan sonra popSlate’in resmi uygulamasını iPhone’unuza indirerek kılıfın telefonunuzla iletişim kurmasını sağladıktan sonra, telefonunuzda bulunan ve sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflarınızı iPhone’unuzun 2. ekranında görme şansınıda elde etmiş oluyorsunuz. İki ekranın da birbirinden bağımsız çalıştığını söyleyen popSlate , ana ekranınız kilitli olsa bile 2. ekrandan yapabileceklerinizi bir video ile anlatmış. iPhone’unuza 2. bir ekran kazandırmanın Tutarı ise 130-150 Dolar civarında.

Tabi farklı bir açıdan bakmakta yarar var diyoruz. peki ikinci ekran, bilgi güvenliği açısından nekadar güvenilir O’da ayrı bir tartışma konusu. özelliklede ana ekrana giriş yapılmadan görüle bileceği konusu bu Teknoloji ile telefonlarınızın güvenliğinede değinmeden geçmemeniz anlamına geliyor. Biz herzaman Teknolojinin gelişirken yada geliştirilirken Güvenlik konusuna Öncelik veriyoruz..

popSlate Çit ekran Teknoloji videosunu buradan izleyin.

popSlate Video

Natronet Bilişim ve Bilgi Güvenliği Ekibi.

Facebook Hesabınız Üzerinden Yorum Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here