Fotoğraflardan-Videolardan Nokta Konum Belirleme Tekniği

Fotoğraflardan ve videolardan nokta bazlı konum belirlemek söylemi kadar kolay bir işlem değildir.
Fotopraf ve videolardan konum belirlemenin çok kolay olmadığını belirten NatroNet Bilişim Teknolojileri birimi, Fotoğraf ve video ham hali ile olsa bile gerçek coğrafi konum belirlemenin neredeyse imkansızı başarmak olduğunu belirtiyor.

Bu konuda Google‘da Standart pek çok makalenin yer aldığına dikkat çeken, NatroNet Bilişim ve Bilgi Teknolojileri Uzmanları, kulaktan duyma veya kopya usulü içeriği değiştirilmiş bir birinden alıntılanmış bu makalelerin doğruluğun bizim için hiç bir kayda değer ölçütü yok, 420 bin dolarlık labaratuvarlarımızda 1 dakikalık bir videonun işlenmesi ham verilerinin alınıp ince detaylardan geçirilip ölçüştürme yapılmasının ortalama 12 ila 17 saat arası süren bir işlem sürecinden bahsediyor.

NatroNet Bilişim Teknolojileri Ekibi, Sürecin tamamlanmasının ardından işlemlerin coğrafi konumların doğrulamasına geçildiğini ve en az bu doğrulamanın 3-4 kez farklı işlemler sonucunda hedefe ulaşılabildiğine dikkat çekiyor.

NatroNet Bilişim Teknolojileri, Ekibi Profesyonel bir ekiple, profesyonel labaratuvarlarda Kıbrıs’ta 2008 yılından buyana bu hizmeti vermekte olduğunu belirtiyor. Ola ki böyle bir hizmet hakkında bilgi almak isterseniz,
[email protected]
[email protected] mail adreslerinden kendileri ile iletişime geçebilir sorularınızı merak ettiklerinizi ve hizmetleri hakkında diğer detayları öğrenebilirsiniz.

NatroNet’in diğer hizmetlerinde bazıları şöyle:

[toggle title=”Tıklayın – Veri Kurtarma Hizmeti: Veri kurtarma Nasıl Yapılır” state=”close” ]

Veri kurtarma başlı başına profesyonellik bilgi birikim isteyen bir hizmet alanıdır, Türkiye’de bu işi yapıyoruz diyen yüzlerce firma barınmakta ancak bu yüzlerce firmadan pek çoğu aldığı işi üzerine kar marjı koyarak Teknobin Teknolojik Çözümler Merkezine yaptırmaktadır. TeknoBin Teknolojik Çözümler Merkezi Türkiye’de veri kurtarma hizmetleri konusunda 10 yıllık deneyimini kısaca anlatıyor… Teknobin Teknolojik Çözümler Merkezi veri kurtarma hizmetlerinde en üst teknolojik cihazları ve proğramları kullanmanın dışında bu anlamda profesyonel bir ekip birlikteliğine de sahip… Şimdi TeknoBin Teknolojik Çözümler Merkezi’nin bu konuda bizlere aktarabileceği bilgileri titizlikle ele alalım. Devamını Okumak için tıklayın

[/toggle]

TeknoBin Teknolojik Çözümler Merkezi’nin bazı ürünlerine bir göz atmak istersenizŞuradan bakabilirsiniz…

TeknoBin Teknolojik Çözümler Merkezi Hizmetleri

 

[divider]

 

Twitter | Facebook | Pinterest | Akademi Portal Arşiv |  Akademi Portal

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Güvenlik *